Skip links

 

 

Pomagamy w naszym gabinecie kosmetycznym zadbać o urodę ze szczególną troską. Oferujemy zabiegi, które pozwolą podkreślić jej największe atuty. Wydobędziemy i uwydatnimy zalety naturalnej urody z wykorzystaniem sprawdzonych technik oraz produktów.

 

Oferujemy szeroki wachlarz usług pielęgnacyjnych, poczynając od stworzenia czarującej oprawy oczu. Doświadczona kosmetyczka wykona przedłużanie rzęs z wykorzystaniem rozwiązań RevitaLash, a także zaproponuje zabiegi na brwi. W naszym szczecińskim gabinecie urody zapewnimy także profesjonalną pielęgnację paznokci. 

 

Doskonale rozumiemy, że profesjonalna kosmetyka wymaga zastosowania specjalistycznych produktów. Właśnie dlatego w naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie najlepsze preparaty.

 

 

Pielęgnacja oczu


pielęgnacja oczu

 

Niezależnie od tego, czy Przedłużyłaś swoje rzęsy, czy też nie, oczy najlepiej wyglądają gdy zadbamy o ich oprawę. Skorzystaj z usług Kliniki Beauty przy ul. Zielonogórskiej 31 w Szczecinie, przyjdź na zabiegi rzęs i brwi, przekonaj się jak wykonywane są zabiegi przez przeszkolony personel przy użyciu profesjonalnego sprzętu i preparatów. Poznaj gamę preparatów do pielęgnacji, odżywiania i przyspieszania wzrostu rzęs lidera w tej dziedzinie – firmy RevitaLash.

 

Pielęgnacja paznokci


pielęgnacja paznokci

 

Zadbane dłonie, piękne, wypielęgnowane paznokcie o idealnie dobranym kształcie i kolorze… To, obok twarzy, najważniejsza wizytówka każdej kobiety.

 

Oprócz standardowych zabiegów polecamy nowośćSPA dla dłoni oraz SPA dla stóp. Jest to kompleksowy system pielęgnacji przesuszonej i zniszczonej skóry, który zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego, takie jak jedwab, perła i proteiny ryżu. Błyskawicznie nawilża i regeneruje skórę, przywraca jej nienaganny wygląd i jedwabistą gładkość.

 

 

 

 

 

 

 

Przyjdź i pozwól się odmienić