Skip links

Liftingujący zabieg na twarz N LIFT Szczecin

Zabiegi N LIFT to połączenie technologii i produktów estetycznych w jednym zabiegu odmładzającym. Ponadto technologia thermoliftingu na podczerwień z mezoterapią mikroigłowa i organicznymi preparatami firmy Neuvia to nowe podejście w medycynie estetycznej do zabiegów liftingujących

LIFTINGUJĄCY zabieg na twarz N LIFT

Zabiegi N LIFT to połączenie technologii i produktów estetycznych w jednym zabiegu odmładzającym. Technologia thermoliftingu na podczerwień z mezoterapią mikroigłowa i organicznymi preparatami firmy Neuvia to nowe podejście w medycynie estetycznej do zabiegów liftingujących

Zalety zabiegu N LIFT

N LIFT to zabieg dedykowany przede wszystkim dla rewitalizacji środkowej części twarzy.

Składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracyjne w tym wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację skóry, a oprócz tego jej nawilżenie.

Efekty zabiegu N LIFT zostały potwierdzone badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry w tym jej nawilżenia i poprawy jędrności oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych. Badania wykonano na zlecenie firmy Neauvia.

Na czy polega zabieg N LIFT?

Pierwsza część zabiegu to mezoterapia igłowej firmy Neauvia, która zawiera w hydroapatyt wapnia – czynnik aktywny w procesie liftingu i regeneracji skóry. Ponadto zabieg doskonale nawilża skórę, co jest istotne przygotowaniem do następnych etapów.

Druga część zabiegu to thermolifting na podczerwień z dodatkiem peelingu wodnego. Połączenie to daje efekt natychmiastowego liftingu. Oprócz tego intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Ostatnia część zabiegu to zastosowanie preparatów z kwasem hialuronowym firmy Neauvia, które lekarz medycyny estetycznej dobiera do potrzeb pacjenta.

Zabieg N LIFT to również profesjonalna pielęgnacja domowa, 3 pełno wartościowe kremy – kosmeceutyki Neauvia.

Efekty zabiegu N LIFT

  • Długo utrzymujący się efekt
  • Optymalne rezultaty
  • Ponadto naturalny efekt odmłodzenia
  • Wzmocnione działanie, dzięki zastosowaniu wypełniaczy, urządzenia i suplementów
  • Oprócz tego wysoki profil bezpieczeństwa