Mezoterapia igłowa Hydro Delux – Neauvia

Hydro Delux – Neauvia mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej,  znacznie poprawiający jakość skóry. Ma na celu dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry oraz natychmiastowe jej nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości wstrzykniętego produktu oraz powtarzanych sesji.

Dlaczego Hydro Delux Neauvia jest tak skutecznym preparatem wykorzystywanym do zabiegów mezoterapii igłowej?

  • Ponieważ zawiera 18 mg / ml czystego kwasu hialuronowego pochodzącego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
  • Dodatkowo jest wzbogacona o 0,01% hydroksyapatytu wapnia i dwa aminokwasy.
  • Oprócz kwasu hialuronowego zawiera aminokwasy – glicynę i L-prolinę – które są głównymi składnikami kolagenu.

Ta unikalna kompozycja aktywuje i wspomaga naturalne procesy produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza i jędrniejsza.

 Dla uzyskania optymalnych efektów należy wykonać serię 4 zabiegów z 3-tygodniowymi przerwami pomiędzy wszystkimi zabiegami. Na koniec serii dla utrzymania efektów warto powtórzyć zabieg pół roku później.

Mezoterapia wchodzi skład unikatowego zabiegu odmładzającego jakim jest NLIFT- NEAUVIA. Jest to połączenie, thermoliftingu Zaffiro i delikatnych wypełniaczy Neauvia.

Więcej o tym zabiegu na naszej stronie medycyna estetyczna w zakładce Zaffiro

 

Hydro Delux - Neauvia - Szczecin