Zabiegi na skórę naczynkową

Zabiegi na skórę naczynkową – problemy z cerą naczynkową to częsty problem u kobiet w różnym wieku. Rozszerzone naczynka na policzkach czy nosie, powodują, że nie możemy pozwolić sobie na wyjście z domu bez odpowiedniego podkładu czy nawet korektora.

 

 

 

Co powoduje rozszerzenie naczynek na twarzy?

Powodem utraty elastyczności naczyń krwionośnych i ich poszerzenia może być genetyka, zła dieta, w tym nadmiar kawy i alkoholu , lub warunki środowiska. Również nadciśnienie tętnicze i przyjmowanie sterydów powoduje rozszerzenie naczynek. Bardzo często kruchość naczyń spowodowana jest nadmiernym korzystaniem z kąpieli słonecznych, czy też sauny lub niezabezpieczenie skóry przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak mróz, lub wiatr.

 

 

 

Jakie zabiegi dla cery naczyniowej w gabinecie kosmetycznym?

Pierwsze problemy ze skórą naczynkową najczęściej pojawiają się po 30 roku życia. Często w okresie menopauzy problem nasila się i zaczerwieniona skóra jest szczególnie kłopotliwa. Powikłaniem nieleczonych zmian w naczyniach jest trądzik różowaty. Dlatego też należy szybko pomyśleć o pielęgnacji, która wzmocni sieć naczynek i zapobiegnie powstawaniu dalszych zmian.

Niestety nawet bardzo dobry krem do cery naczynkowej może nie poradzić sobie ze zmianami. Zabiegi laserowe są dobrym rozwiązaniem, w przypadku skóry naczynkowej, jednak nie zlikwidują genezy ich powstawania. W gabinecie kosmetycznym można skorzystać z bogatej oferty zabiegów, które przez swoje działanie mają wzmocnić i uelastycznić sieć poszerzonych naczynek oraz poprawić jakość skóry twarzy.

 

 

 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w Klinice Beauty, z szerokiej ofert zabiegów dobierzemy dla Ciebie najlepszy zabieg dla skóry naczynkowej

 

 

 

Cera naczynkowa najlepsze zabiegi w gabinecie kosmetycznym

 

Wampirzy lifting zabieg dla cery naczynkowej

Wampirzy lifting to zabieg, który regeneruje skórę twarzy oraz daje efekt zagęszczenia skóry. Po podaniu osocza, wzrasta ilość kolagenu, powoduje to pogrubienie skóry, w związku z tym naczynka są mniej widoczne. Dodatkowo zabieg wzmacnia sieć naczyń, dzięki ich uelastycznieniu i udrożnieniu. Zabieg najlepiej wykonać w serii 3 zabiegi w odstępie jednego miesiąca. Efektem jest zregenerowana skóra bez widocznych naczynek.

 

 
WIĘCEJ O ZABIEGU WAMPIRZY LIFTING

 

 

 

Zabieg dla skóry naczynkowej – mezoterapia mikroigłowa Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen to bezpieczny zabieg dla cery z poszerzonymi naczynkami. Wykonany na odpowiedniej głębokości nie uszkadza naczyń. Dzięki stymulacji fibroblasty produkują większą ilość kolagenu, który powoduje zagęszczenie i pogrubienie skóry. Dermapen również wzmacnia i udrażnia naczynka krwionośne. Po bardzo krótkim okresie regeneracji po zabiegu naczynka są mniej widoczne, a skóra wygląda młodziej.

 

 

WIĘCEJ O DERMAPEN – MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

 

 

 

Zabieg dla cery naczynkowej – karboksyterapia

Karboksyterapia skóry twarzy – zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla.

Naturalna metoda do regeneracji naczyń krwionośnych. Podany pod skórę dwutlenek węgla udrażnia i uelastycznia naczynia. Dwutlenek węgla podany pod skórę ma również działanie uszczelniające dla naczynek , dodatkowo regeneruje fibroblasty, dzięki czemu zwiększa się ilości kolagenu i elastyny w skórze. Zagęszczenie i ujędrnienie skóry daje efekt, że naczynia są niewidoczne. Wzmocnienie naczyń poprawia wygląd cery i zmniejsza dyskomfort, jakim jest cera naczyniowa.

 

 

WIĘCEJ O KARBOKSYTERAPII

 

 

 

Zabieg na twarz z naczynkami – Endermolift LPG

Endermolift LPG to naturalny masaż twarzy, który wzmacnia i regeneruje skórę twarzy. Przede wszystkim służy do odmłodzenia skóry, dziej się tak, ponieważ po serii zabiegów zwiększa się ilość kwasu hialuronowego. W związku z tym, iż moc masażu możemy regulować, możemy wykonywać zabieg na skórze z rozszerzonymi naczynkami. Więcej kwasu hialuronowego i elastyny zagęszcza i ujędrnia skórę. Ponieważ masaż działa tez na sieć naczyń krwionośnych, wzmacniając je i udrażniając. Dla wzmocnienia efektu dobrze jest połączyć Endermolift z mezoterapią bezigłową lub z maską z Witaminą C. Po zakończonej serii twarz wygląda piękne bez zmian naczyniowych.

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGACH ENDERMOLIFT

 

 

 

Zabiegi na skórę naczynkową – peelingi chemiczne

Peeling chemiczny PCA Skin Sensi Peel przeznaczone są przede wszystkim to cer z problemami, w tym cery naczynkowej. Ponieważ, każda twarz wymaga co jakiś czas oczyszczenia i złuszczenia, są one bezpiecznym rozwiązaniem dla tego rodzaju skór. W związku z tym, że aktywują fibroblasty do produkcji kolagenu, a to poprawia jakość skóry . Dzięki temu rozszerzone naczynia są mniej widoczne oraz poprawia się kolor skóry. Najlepszy efekty są po serii zabiegów i po zakończeniu procesu złuszczania naskórka. Ciesz się odmłodzoną piękną twarzą bez widocznych naczynek.

 

 

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

 

 

 

Zabieg do cery naczyniowej COLD CREAM MARINE RITUAL

Regenerująco-odżywczy zabieg firmy Thalgo dla skóry z rozszerzonymi naczynkami.

Rozwiązaniem dla skór naczyniowych firmy Thalgo, jest rytuał na bazie kosmetyków z unikalną i udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine. Jeden ze składników jest oczar wirginijski – bogaty w garbniki, który aktywuje działanie witaminy P, uszczelnia naczynia włosowate i działa ściągająco. Zmniejsza kruchość kapilar i reguluje krążenie podskórne, co zmniejsza zaczerwienienie skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu to uczulenie na składniki zawarte w preparatach oraz skóra trądzikowa.

Częstotliwość wykonywania zabiegów: seria 6 zabiegów – 1 w tygodniu, 12 zabiegów – 2 w tygodniu lub zabieg jednorazowy.

 

WIĘCEJ O ZABIEGU COLD CREAM

 

 

 

Zabieg dla skóry naczynkowej z Witaminą C

Płat z witaminą C firmy Medex jest zabiegiem dedykowanym cerom naczynkowym, Witamina C ma rewelacyjne działanie na kondycję naczyń krwionośnych. Przede wszystkim wzmacnia je i uelastycznia. Po serii zabiegów naczynia zwężają się i zmniejsza się ich kruchość. Skóra jest mniej zaczerwieniona i odzyskuje naturalny kolor. Twarz wygląda świeżo i młodo.

 

 

 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. ŻUPAŃSKIEGO 6 W SZCZECINIE KONTAKT

cera naczynkowa - Klinika Beauty Szczecin