Skip links
medycyna estetyczna zabiegi

Zabiegi liftingująco – ujędrniające – Szczecin

Kosmetyczne zabiegi na twarz liftingująco – ujędrniające skórę twarzy, dają efekt napięcia skóry. Zabiegi nieinwazyjnego liftingu można wykonywać już po 25 roku życia. Bowiem w skórze zmniejsza się ilość kolagenu, skutkiem tego jest utrata jędrności jak również pojawienie się pierwszych oznak starzenia. Jak szybko zachodzą te zmiany, zależy od wielu czynników. Przede wszystkim uwarunkowania genetyczne, ale także tryb życia, odżywianie, aktywność fizyczna czy problemy zdrowotne. Dzisiejsze zabiegi w gabinecie kosmetycznym mogą w sposób bezpieczny i nieinwazyjny przywrócić jędrność skóry twarzy. Dla uzyskania trwałego efektu potrzebna jest seria zabiegów napinających skórę twarzy, szyi czy dekoltu. W celu dobrania odpowiednich zabiegów ujędrniająco – liftingujących zapraszamy do Kliniki Beauty w Szczecinie ul. Zielonogórska 31 na spotkanie z naszymi kosmetologami.

Laser Tulowy

Karboksyterapia

Thermolifting na podczerwień

Fale radiowe

Mezoterapia igłowa

Wampirzy lifting

Mezoterapia mikrogłowa

Stymulatory tkankowe

Kobido

Geneo

Karboksyterapia

Radiofrekwencja mikroigłowa

Endermolift LPG

Peelingi chemiczne

Kwas migdałowy

Endolifting Radiofrekwencyjny

medycyna estetyczna zabiegi
twarz kobiety przed i po zabiegach liftingujących

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

kobieta podczas zabiegu na przebarwienia Laserem Tulowym

Zabiegi liftingujące Laserem Tulowym

Liftingujący zabieg twarzy, szyi i dekoltu najnowszym laserem tulowym. Redukcja zmarszczek, lifting skóry, poprawienie kolorytu i zwężone pory.

Doskonały efekt bez okresu rekonwalescencji.

medycyna estetyczna, zabiegi odmładzające

Autologiczny stymulator tkanowy

Najnowsza i zaawansowana procedura zabiegowa dla kobiet i mężczyzn, którzy zauważyli u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry twarzy.  Zabieg zalecany jako profilaktyka lub w terapiach odmładzający.

Thermolifting na podczerwień

Thermolifting na podczerwień

Kiełkująca w głowie myśl o chirurgii plastycznej niech jeszcze w niej pozostanie, gdyż posiadamy rozwiązanie, które pozwala osiągnąć efekt młodej skóry.

Zabieg urządzeniem do thermoliftingu przede wszystkim działa ujędrniająco. Ponadto redukuje zmarszczki i rozświetla skórę. Zabieg możemy wykonywać na całą twarz lub wybrany obszar. Ponadto na szyję, dekolt oprócz tego dłonie. Doskonale sprawdza się przy skórach cieńszych bez podskórnej warstwy tłuszczu. Godnym uwagi jest fakt, iż efekty zabiegów można śmiało porównywać z inwazyjnymi zabiegami ujędrniającymi

zabieg liftingująco – ujędrniający

Fale radiowe zabieg liftingująco – ujędrniający

Zabieg falami radiowymi, to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów na twarz, jeśli chcemy osiągnąć efekt liftingu jak również ujędrnienia skóry. Fale radiowe wnikają w głąb skóry i rozgrzewają tkanki odpowiedzialne za napięcie skóry. Proces ten stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Bezpieczny jak również nieinwazyjny zabieg, gwarantuje szybkę i doskonałe efekty poprawy owalu twarzy i zagęszczenia skóry. Już po pierwszym zabiegu widać pierwsze oznaki większego napięcia skóry. ponadto zabieg falami radiowymi można łączyć z innymi zabiegami takimi jak mezoterapia mikroigłowa i mezoterapia igłowa oraz z zabiegiem Geneo. Seria zabiegów fal radiowych daje spektakularny efekt liftingu bez skalpela.

zabieg ujędrniający i napinający skórę, lifting twarzy

Mezoterapia igłowa – zabieg ujędrniający i napinający skórę

Mezoterapia igłowa to bezpieczne działanie na skórę twarzy, szyi czy dekoltu. Preparaty podawane, dzięki tej technice zabiegowej trafiają w głąb skóry i stymulują do działania tkanki odpowiedzialne za jędrność i napięcie skóry. Odpowiednio dobrane preparaty aktywne jak również rodzaje mezoterapii, gwarantują najlepsze efekty w ujędrnieniu i zagęszczeniu skóry. Ponadto już same nakłucia stymulują skórę do samo regeneracji. Zabiegi w zależności od rodzaju mezoterapii igłowej wykonuje się raz na 2 lub 4 tygodnie.

Wampirzy lifting zabieg ujędrniająco – liftingujący

Wampirzy lifting zabieg ujędrniająco – liftingujący

Wampirzy lifting jest w dzisiejszej kosmetologii jak również medycynie estetycznej jednym z najlepszych zabiegów, który ujędrnia i ma działanie liftingujące na skórę twarzy. Wykorzystanie własnych płytek krwi i podanie ich w formie mezoterapii igłowej w głąb skóry gwarantuje bardzo szybkie efekty stymulacji fibroblastów. Dzięki temu produkują one nowy kolagen. W wyniku tych procesów skóra zagęszcza się i odzyskuje jędrność. Efektem jest naturalnie odmłodzona jak również ujędrniona twarz. Zabiegi dobrze jest wykonać w serii 3 zabiegów w odstępie jednego miesiąca.

kobieta w trakcie Mezoterapii mikrogłowej

Mezoterapia mikrogłowa 

Mezoterapia mikroigłowa, to zabieg kosmetyczny przeznaczony dla skór, które potrzebują ujędrnienia jak również zagęszczenia. Dzięki temu, że podczas zabiegu nakłuwamy skórę za pomocą dużej ilości igieł, stymulujemy naturalne procesy naprawcze naszego organizmu. W proces gojenie po zabiegu zaangażowane są fibroblasty, które muszą wyprodukować dużo ilości nowego kolagenu. Dodatkowo odpowiednio dobrane aktywne składniki wprowadzane bezpośrednio do skóry przez otwarte kanaliki po nakłuciach odżywiają skórę, nawilżają i ujędrniają. Natomiast finalny efekt zabiegu to poprawa owalu i jędrności skóry twarzy.

Geneo zabieg ujędrniający twarzy

Geneo zabieg ujędrniający

to zabieg kosmetyczny, dzięki któremu podczas jednej wizyty w gabinecie możesz nie tylko oczyścić skórę, ale dzięki ampułce liftingującej możesz poprawić owal twarzy i jędrność skóry. Geneo bardzo często wykonuje się jako zabieg bankietowy, ponieważ szybko poprawia kondycję skóry dlatego jest ona bardziej napięta i promienna. Ponadto dla uzyskania lepszych efektów ujędrnienia. Zalecane jest łączenie w jednym zabiegu, Geneo z falami radiowymi. Terapia serią zabiegów Geneo z falami radiowymi daje spektakularny efekt liftingu bez skalpela, który przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymuje się do kilku lat.

kobieta w czasie zabiegu na zmarszczki

Karboksyterapia zabieg na twarz

Karboksyterapia skóry twarzy – zabieg kosmetyczny ujędrniający i liftingujący.

Podanie dwutlenku węgla pod skórę ma na celu wywołanie naturalnych procesów regeneracji skóry. Po serii zabiegów widać efekt napięcia jak również zagęszczenia skóry. Duża ilość dwutlenku węgla od razu wywołuje proces mocnego dotlenienia obszaru, gdzie podany został gaz, a rozwarstwienie tkanek umożliwia dodarcie tlenu do głębszych warstw skóry.

Przy problemach z napięciem skóry zalecana jest seria zabiegów karboksyterapii. Zabieg można też wykonać tylko na części twarzy na przykład na podbródku. W związku z tym, że karboksyterapia jest też zabiegiem, który rozpuszcza tkankę tłuszczową, daje efekt wymodelowania owalu twarzy i redukcji podwójnego podbródka.

zabieg liftingująco – ujędrniający na twarz

Endermolift LPG – zabieg liftingująco – ujędrniający na twarz

Technologia Endermologii LPG została wykorzystana również w zabiegach kosmetycznych na twarz. Naturalny masaż liftingująco – ujędrniający stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. W badaniach klinicznych udowodniono, że nawet o 80% wzrasta ilość nowych włókien kolagenowych. Podobnie jak w zabiegach na ciało jest 100% naturalną metodą ujędrniająca. 

zabieg liftingująco – ujędrniający na twarz

Radiofrekwencja mikroigłowa zabieg ujędrniająco – liftingujący

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg hybrydowy, ponieważ łączy trzy technologie mikroinakłucia, trójpolarną falę radiową i prąd galwaniczny. Godnym uwagi jest fakt, iż połączenie to gwarantuje najlepsze efekty porównywalne do liftingu twarzy. Zabieg zalecany do skór, które utraciły napięcie jak również potrzebują mocnej stymulacji tkanek do produkcji nowych włókien kolagenowych. W opinii naszych klientek efekty są spektakularne i regularnie powtarzane zabiegi przypominające, sprawią, że wiele lat możemy cieszyć się młodą jędrną skórą na twarzy, szyi czy dekolcie.

Peelingi chemiczne – zabiegi ujędrniające i liftingujące skórę twarzy.

Peelingi chemiczne – zabiegi ujędrniające i liftingujące skórę twarzy.

Peelingi chemiczne, to zabiegi, które mają na celu przede wszystkim oczyścić skórę i pozbawić ją zrogowaciałego naskórka jak również przebarwień. Dodatkowym efektem jest pobudzenie skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ponadto już po pierwszym zabiegu wzrasta napięcie i ujędrnienie skóry. Godnym uwagi jest fakt, iż efekt jest widoczny i po serii zabiegów utrzymuję się przez wiele miesięcy.

zabieg napinający i ujędrniający skórę twarzy

Kwas migdałowy to zabieg napinający i ujędrniający skórę twarzy

Zabiegi kwasem migdałowym są wskazane dla skór tłustych, a nawet łojotokowych. Seria zabiegów poprawi nie tylko jakość skóry, ale daje efekty odmłodzenia, ponieważ peeling migdałowy stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Godnym uwagi jest fakt, iż po zabiegu skóra jest bardziej napięta jak również poprawia się owal twarzy.

japoński lifting twarzy

Kobido – japoński lifting twarzy

Japoński masaż twarzy to naturalny sposób na odmładzanie. Technika masażu Kobido oparta jest na dalekowschodnich rytuałach, które w naturalny sposób wzmacniają jak również napinają skórę twarzy, szyi i dekoltu. Naturalne oczyszczenie z toksyn i wody, usunięcie napięcia mięśni, poprawa krążenia oraz relaks, to podstawowe etapy w masażu Kobido. Ponadto stymulacja punktów akupresurowych twarzy równoważy energię i pracę narządów wewnętrznych.