Zabiegi kosmetyczne na twarz liftingująco – ujędrniające skórę twarzy, dają efekt natychmiastowego napięcia skóry

Zabiegi nieinwazyjnego liftingu mozna wykonywać już po 25 roku życia. Bowiem w skórze zmniejsza się ilość kolagenu, skutkiem tego jest utrata jędrności i pojawienie się pierwszych oznak starzenia. Jak szybko zachodzą te zmiany, zależy od wielu czynników. Przede wszystkim uwarunkowania genetyczne, ale także tryb życia, odżywianie, aktywność fizyczna czy problemy zdrowotne. Dzisiejsze zabiegi w gabinecie kosmetycznym mogą w sposób bezpieczny i nieinwazyjny przywrócić jędrność skóry twarzy.

 

Dla uzyskania trwałego efektu potrzebna jest seria zabiegów napinających skórę twarzy, szyi czy dekoltu.

 

W celu dobrania odpowiednich zabiegów ujędrniająco – liftingujących zapraszamy do Kliniki Beauty w Szczecinie ul. Żupańskiego 6 na spotkanie z naszymi kosmetologami.

 

 

 

Zabiegi liftingujące Laserem Tulowym Lavieen

Liftingujący zabieg twarzy, szyi i dekoltu najnowszym laserem tulowym. Redukcja zmarszczek, lifting skóry poprawa kolorytu i zwężone pory, tak działa laser Lavieen.

Doskonały efekt  bez okresu rekonwalescencji.

 

 

WIĘCEJ O LASERZE TULOWYM LAVIEEN

 

 

 

Zaffiro – lifting bez skalpela

Kiełkująca w głowie myśl o chirurgii plastycznej niech jeszcze w niej pozostanie, gdyż posiadamy rozwiązanie, które pozwala osiągnąć efekt młodej skóry.

Najnowsze urządzenie Zaffiro to zabieg, który przede wszystkim działa ujędrniająco. Ponadto redukuje zmarszczki i rozświetla skórę. Zabieg możemy wykonywać na całą twarz lub wybrany obszar. Ponadto na szyję, dekolt czy dłonie. Doskonale sprawdza się przy skórach cieńszych bez podskórnej warstwy tłuszczu. Efekty zabiegów Zaffiro, można śmiało porównywać z inwazyjnymi zabiegami ujędrniajacymi.

 

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGU ZAFFIRO

 

 

 

 

 

Fale radiowe zabieg liftingująco – ujędrniający

Thermolifting falami radiowymi, to jeden z najlepszych zabiegów na twarz, jeśli chcemy osiągnąć efekt liftingu i ujędrnienia skóry. Fale radiowe wnikają w głąb skóry i rozgrzewają tkanki odpowiedzialne za napięcie skóry. Proces ten stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, gwarantuje szybkie i doskonałe efekty poprawy owalu twarzy i zagęszczenia skóry. Już po pierwszym zabiegu widać pierwsze oznaki większego napięcia skóry. Zabieg falami radiowymi można łączyć z innymi zabiegami takimi jak mezoterapia mikroigłowa i mezoterapia igłowa oraz z zabiegiem Geneo. Seria zabiegów fal radiowych daje spektakularny efekt liftingu bez skalpela.

 

 

 

WIĘCEJ O THERMOLIFTINGU FALAMI RAFIOWYMI

 

 

 

 

Mezoterapia igłowa – zabieg ujędrniający i napinający skórę

 

Mezoterapia igłowa to bezpieczne działanie na skórę twarzy, szyi czy dekoltu. Preparaty podawane, dzięki tej technice zabiegowej trafiają w głąb skóry i stymulują do działania tkanki odpowiedzialne za jędrność i napięcie skóry. Odpowiednio dobrane preparaty aktywne i rodzaje mezoterapii, gwarantują najlepsze efekty w ujędrnieniu i zagęszczeniu skóry. Ponadto już same nakłucia stymulują skórę do samo regeneracji. Zabiegi w zależności od rodzaju mezoterapii igłowej wykonuje się raz na 2 lub 4 tygodnie.

 

 

WIĘCEJ O MEZOTERAPII IGŁOWEJ

 

 

 

 

Wampirzy lifting zabieg ujędrniająco – liftingującym

 

Wampirzy lifting jest w dzisiejszej kosmetologii i medycynie estetycznej jednym z najlepszych zabiegów, który ujędrnia i ma działanie liftingujące na skórę twarzy. Wykorzystanie własnych płytek krwi i podanie ich w formie mezoterapii igłowej w głąb skóry gwarantuje bardzo szybkie efekty stymulacji fibroblastów. Dzięki temu produkują one nowy kolagen. W wyniku tych procesów skóra zagęszcza się i odzyskuje jędrność. Efektem jest naturalnie odmłodzona i ujędrniona twarz. Zabiegi dobrze jest wykonać w serii 3 zabiegów w odstępie jednego miesiąca.

 

 

 

WIĘCEJ O WAMPIRZYM LIFTINGU

 

 

 

 

Mezoterapia mikrogłowa – Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen, to zabieg kosmetyczny przeznaczony dla skór, które potrzebują ujędrnienia i zagęszczenia. Dzięki temu, że podczas zabiegu nakłuwamy skórę za pomocą dużej ilości igieł, stymulujemy naturalne procesy naprawcze naszego organizmu. W proces gojenie po zabiegu zaangażowane są fibroblasty, które muszą wyprodukować dużo ilości nowego kolagenu. Dodatkowo odpowiednio dobrane aktywne składniki wprowadzane bezpośrednio do skóry przez otwarte kanaliki po nakłuciach odżywiają skórę, nawilżają i ujędrniają. Natomiast finalny efekt zabiegu to poprawa owalu i jędrności skóry twarzy.

 

 

 

WIĘCEJ O MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ – DERMAPEN

 

 

 

 

Geneo zabieg ujędrniający

to zabieg kosmetyczny, dzięki któremu podczas jednej wizyty w gabinecie możesz nie tylko oczyścić skórę, ale dzięki ampułce liftingującej możesz poprawić owal twarzy i jędrność skóry. Geneo bardzo często wykonuje się jako zabieg bankietowy, ponieważ szybko poprawia kondycję skóry, jest ona bardziej napięta i promienna. Ponadto dla uzyskania lepszych efektów ujędrnienia zalecane jest łączenie w jednym zabiegu, Geneo z falami radiowymi. Terapia serią zabiegów Geneo z alami radiowymi daje spektakularny efekt liftingu bez skalpela, który przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymuje się do kilku lat.

 

 

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGACH GENEO

 

 

 

Karboksyterapia zabieg na twarz

Karboksyterapia skóry twarzy – zabieg kosmetyczny ujędrniający i liftingujący.

 

Podanie dwutlenku węgla pod skórę ma na celu wywołanie naturalnych procesów regeneracji skóry. Po serii zabiegów widać efekt napięcia i zagęszczenia skóry. Duża ilość dwutlenku węgla od razu wywołuje proces mocnego dotlenienia obszaru, gdzie podany został gaz, a rozwarstwienie tkanek umożliwia dodarcie tlenu do głębszych warstw skóry.

 

Przy problemach z napięciem skóry zalecana jest seria zabiegów karboksyterapii. Zabieg można też wykonać tylko na części twarzy na przykład na podbródku. W związku z tym, że karboksyterapia jest też zabiegiem, który rozpuszcza tkankę tłuszczową, daje efekt wymodelowania owalu twarzy i redukcji podwójnego podbródka.

 

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGU KARBOKSYTERAPII

 

 

 

 

Endermolift LPG – zabieg liftingująco – ujędrniający na twarz

Technologia Endermologii LPG została wykorzystana również w zabiegach kosmetycznych na twarz. Naturalny masaż liftingująco- ujędrniający stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. W badaniach klinicznych udowodniono, że nawet o 80% wzrasta ilość nowych włókien kolagenowych. Podobnie jak w zabiegach na ciało jest 100% naturalną metodą ujędrniająca.

 

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGU ENDERMOLIFT

 

 

 

 

Surgen frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa zabieg ujędrniająco – liftingujący

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa Surgen to zabieg hybrydowy, ponieważ łączy trzy technologie mikroinakłucia , trójpolarną falę radiową i prąd galwaniczny. Godnym uwagi jest fakt, iż połączenie to gwarantuje najlepsze efekty porównywalne do liftingu twarzy. Zabieg zalecany do skór, które utraciły napięcie i potrzebują mocnej stymulacji tkanek do produkcji nowych włókien kolagenowych. W opinii naszych klientek efekty naszych klientek efekty naszych klientek, efekty są spektakularne i regularnie powtarzane zabiegi przypominające , sprawią, że wiele lat możemy cieszyć się młodą jędrną skórą na twarzy, szyi czy dekolcie.

 

 

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGU RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

 

 

 

 

 

Peelingi chemiczne PCA Skin – zabiegi ujędrniające i liftingujące skórę twarzy.

Peelingi chemiczne, to zabiegi, które mają na celu przede wszystkim oczyścić skórę i pozbawić ją zrogowaciałego naskórka i przebarwień. Dodatkowym efektem jest pobudzenie skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ponadto już po pierwszym zabiegu wzrasta napięcie i ujędrnienie skóry. Godnym uwagi jest fakt, iż efekt jest widoczny i po serii zabiegów utrzymuję się przez wiele miesięcy.

 

 

 

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

 

 

 

 

 

Kwas migdałowy to zabieg napinający i ujędrniający skórę twarzy

Zabiegi kwasem migdałowym są wskazane dla skór tłustych, a nawet łojotokowych. Seria zabiegów poprawi nie tylko jakość skóry, ale daje efekty odmłodzenia, ponieważ peeling migdałowy stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Godnym uwagi jest fakt ,iż po zabiegu skóra jest bardziej napięta i poprawia się owal twarzy.

 

 

 

 

 

 

Kobido – japoński lifting twarzy

Kobido jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy. Masaż składa się z kilku etapów:

 

 • Masaż tkanek głębokich – niweluje napięcia mięśniowe odpowiedzialne za tworzenie się zmarszczek mimicznych, daje efekt wygładzenia i wprowadza w część relaksującą
 • Relaks – polega na masażu dekoltu, karku i szyi – rozluźnienie tych partii mięśniowych polepsza przepływ krwi do głowy i twarzy, redukuje stres
 • Ponadto drenaż – oczyszcza, wpływa na redukcje toksyn, poprawia wygląd twarzy, zmniejsza obrzęki i poprawia krążenie
 • Lifting – seria szybkich i subtelnych ruchów liftingujących wzmacnia mięśnie, aktywuje mikrokrążenie, uwalnia toksyny i wpływa na produkcję kolagenu. W efekcie uzyskujemy poprawę elastyczności i wygładzenie skóry
 • Oprócz tego energetyzacja – stymulacja punktów akupresurowych twarzy równoważy energię i pracę narządów wewnętrznych

 

 

Efekty masażu Kobido

 • niweluje napięcie mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne
 • działa przeciwstarzeniowo
 • praca na głębokich strukturach mięśni zwiększa ich elastyczność
 • ponadto stymuluje metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybkiej regeneracji mięśni
 • oczyszcza skórę ,usuwając toksyny i martwe komórki naskórka
 • zmniejsza efekty bruksizmu
 • oprócz tego łagodzi bóle głowy

 

 

Przeciwwskazania do masażu Kobido:

 • nowotwory (5 lat od wyleczenia)
 • stany zapalne na skórze
 • uszkodzenia i otarcia naskórka
 • ponadto ekstrakcja zęba, stany zapalne w tej okolicy
 • aktywne infekcje (opryszczka, gorączka)
 • oprócz tego trądzik różowaty w fazie remisji
 • zabiegi medycyny estetycznej: przerwa w zależności od wykonanego zabiegu

Zalecana seria zabiegowa:

 

6-12 masaży wykonywanych 1 raz w tygodniu. Każda sesja trwa około 60 minut.

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. ŻUPAŃSKIEGO 6 W SZCZECINIE KONTAKT

 

Zabiegi liftingująco - ujędrniające - Klinika Beauty Szczecin