Skip links

Zabiegi na trądzik – Szczecin

Leczenie i pielęgnacja skóry trądzikowej to przede wszystkim zaawansowane jak również nowoczesne zabiegi w gabinecie kosmetycznym.

Najważniejsze w terapiach trądzikowych jest odpowiedni dobór zabiegów, w zależności od genezy powstawania zmian na skórze. Najczęściej są to przyczyny hormonalne, genetyczne, źle dobrana dieta lub problemy dermatologiczne.

Sprawdź naszą ofertę zabiegów na trądzik i przekonaj się, jakie dają doskonałe efekty.

Peelingi chemiczne

Mikrodermabrazja korundowa

Oczyszczanie twarzy

OxyGeneo

Zabieg Głębokie na oczyszczanie twarzy

Peeling migdałowy

zadowolona dziewczyna po zabiegu na trądzik
twarz przed i po zabiegu na trądzik
kobieta prezentuje twarz przed i po zabiegu na trądzik

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Zabiegi na trądzik w gabinecie kosmetycznym

Trądzik to stan zapalny skóry

Cera trądzikowa jest problemem, który jeśli chcesz wyleczyć, należy skorzystać z zabiegów kosmetycznych. Trądzik jest jednym z częstszych problemów skórnych i pojawia się w różnym wieku. Najbardziej popularny jest trądzik pospolity, ale też coraz częściej pojawiają się zmiany na skórze twarzy w wieku dojrzałym, spowodowane zmianami hormonalnymi, czy też zażywaniem leków w tym sterydów. Najtrudniejszym do wyleczenia, ale bardzo popularnym jest trądzik różowaty, który jest powikłaniem przy nieleczonej cerze naczynkowej, Jeśli chcesz wiedzieć jakie zabiegi są najlepsze na trądzik umów się na konsultację do specjalisty w gabinecie kosmetycznym.

Jeśli masz zmiany trądzikowe i Twoja skóra wymaga zabiegu pielęgnacyjnego, zapraszamy do Kliniki Beauty w Szczecinie ul. Zielonogórska 31 na profesjonalne konsultacje w celu dobrania odpowiedniego rodzaju zabiegów.

Jakie zabiegi wybrać na trądzik w gabinecie kosmetycznym?

peeling migdałowy na przebarwienia w Szczecinie

Peelingi chemiczne zabiegi na trądzik

Peelingi chemiczne to zabiegi kosmetyczne na trądzik, dzięki temu, że dobrze radzą sobie z zanieczyszczoną skórą twarzy, są wskazane w leczeniu zmian trądzikowych na trądzik pospolity i hormonalny. Lecznicze peelingi chemiczne na trądzik, leczą jak również łagodzą zmiany trądzikowe.

Zabiegi na przebarwienia Szczecin

Mikrodermabrazja korundowa zabieg na trądzik

Mikrodermabrazja korundowa to zabieg do pielęgnacji cery trądzikowej. Dzięki zastosowaniu wodorotlenku glinu nie tylko oczyszcza twarz, ale działa też antyseptycznie co w przypadku trądziku jest doskonałym rozwiązaniem. Godnym uwagi jest fakt, iż po serii zabiegów można całkowicie pozbyć się zmian trądzikowych.

Zabieg Głębokiego oczyszczania z peelingiem chemicznym do cery trądzikowej

Głębokie oczyszczanie to zabieg na trądzik pospolity, grudkowy i zaskórnikowy oraz hormonalny.

Zabieg głębokiego oczyszczania składa się z 3 etapów

  • mikrodermabrazji korundowej
  • peelingu chemicznego
  • oprócz tego ampułki lub maseczki dobranej do potrzeb skóry.

Podczas mikrodermabrazji korund ma działanie oczyszczające jak również dezynfekujące. Złuszcza powierzchowne warstwy naskórka i zmniejsza pory skóry.

Zastosowanie peelingu chemicznego reguluje wydzielanie sebum, ma to znaczenie przy skórach tłustych, a to one najczęściej narażone są na powstawanie zmian trądzikowych. Wykazuje także silne działanie antybakteryjne i hamuje procesy zapalne. Ponadto wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza blizny potrądzikowe i przebarwienia pozapalne.

Ostatni etap zabiegu ma na celu wyciszenie i odżywienie skóry, ampułka lub maska dobierana jest przez kosmetologa podczas konsultacji.

Efekt zabiegu na tradzik:

  • Oczyszczenie i działanie antyseptyczne
  • Zmniejszenie porów
  • Wyregulowanie sebum
  • Terapia trądziku grudkowo-zaskórnikowego
  • Redukcja blizna potrądzikowych
  • Oprócz tego redukcja przebarwień pozapalnych

OxyGeneo New Balance – zabieg na trądzik pospolity

Kapsułka New Balance jest przeznaczona do pielęgnacji skóry tłustej jak również trądzikowej. Zawiera aktywny węgiel bambusowy, którego zadaniem jest oczyszczenie skóry i zmniejszenie wydzielania sebum.

Godnym uwagi jest fakt, iż twarz po zabiegu jest od razu rozjaśniona, wygląda promiennie i młodo.

zabieg napinający i ujędrniający skórę twarzy

Peeling migdałowy zabieg na trądzik pospolity i hormonalny

Kwas migdałowy to dla cer z trądzikiem i zarazem nadmiernie się przetłuszczających.

Kwas migdałowy bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy jak również jest dedykowany skórom z trądzikiem. Dodatkowo reguluje wydzielanie sebum, co ogranicza powstawanie nowych zmian trądzikowych. W przypadku postaci zapalnej trądziku dobrze działa połączenie kwasu migdałowego z preparatem białkowym Est Gen, który łagodzi stany zapalne w zmianach trądzikowych.

Zabiegi na trądzik różowaty

Trądzik różowaty to schorzenie dermatologiczne, wymagające konsultacji z dermatologiem. Odpowiednie zabiegi kosmetyczne łagodzą dolegliwości związane z trądzikiem różowatym. Zmniejszą rumień i łagodzą nieprzyjemne pieczenie i podrażnienia skóry twarzy, ponadto nawilżają suchą skórę.

Zabieg laserowego zamykania naczynek w fazie łagodnej i w przypadku rumienia

Laserowe zamykanie naczynek i rumienia w trądziku różowatym

Trądzik różowaty to choroba skóry twarz. Jedną z przyczyn jej rozwoju są nieleczone popękane naczynia krwionośne, które najczęściej występujące w postaci rumienia na całej twarzy lub tylko na policzkach.

Terapia laserem naczyniowym jest możliwa w fazie łagodnej, kiedy zmiany są łagodne.