Zabiegi ujędrniające na ciało – Wiotka skóra na brzuchu lub udach to problem wielu kobiet, bez względu na wiek. Bardzo często już młode osoby mają skłonności do utraty jędrności skóry. Problem nasila się po 50 roku życia, kiedy całe ciało zaczyna tracić jędrność. Dotyczy to najczęściej osób szczupłych. Innym problemem jest wiotka skóra na brzuchu po odchudzaniu lub po ciąży, tutaj przyczyną jest rozciągnięte ciało przez nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zabiegi ujędrniające na ciało mają przede wszystkim zagęścić skórę ciała, spowodować, że będzie bardziej napięta i wygładzona. Ponadto dzięki tym zabiegom uzyskamy efekt liftingu skóry np. przy kolanach, na pośladkach czy udach.

 

 

 

Jak ujędrnić skórę na brzuchu po odchudzaniu lub ciąży?

 

Thermolifting falami radiowymi- zabieg ujędrniający wiotką skórę

Fale radiowe – podczas zabiegu działają na włókna kolagenowe zwane fibroblastami, dzięki temu odzyskują one swoją elastyczność. Dodatkowo prowokują produkcję nowego kolagenu. Efektem zabiegów jest napięta i jędrna skóra.

 

WIĘCEJ O THERMOLIFTINGU

 

 

 

 

Endermologia LPG – zabieg ujędrniający wiotką skórę

Endermologia LPG to jeden z bardziej znanych zabiegów na wiotką skórę , zabiegi możemy wykonywać na wszystkie partie ciała, które utraciły swoją jędrność. Po serii zabiegów skóra jest napięta , zagęszczona i wygładzona.

 

 

WIĘCEJ O ENDERMOLOGII LPG

 

 

 

 

Onda zabieg ujędrniający skórę na brzuchu, nogach, pośladkach czy ramionach.

Najnowsza technologia firmy Deka – mikrofale Colwaves doskonale ujędrniają skórę, a gonym uwagi jest fakt iż, już po pierwszym zabiegu widać większe napięcie skóry.

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGU URZĄDZENIEM ONDA

 

 

 

 

Karbolsyterapia zabieg na wiotką skórę

Zabieg karboksyterapii dzięki działaniu CO2 wzmacnia i ujędrnia skórę. Dwutlenek węgla stymuluje włókna kolagenowe do produkcji nowego kolagenu. Po serii zabiegów skóra odzyskuje dobrą kondycje, oprócz tego jest jędrna i zgęszczona.

 

 

WIĘCEJ O KARBOKSYTERAPII

 

 

 

 

Fala uderzeniowa- akustyczna zabieg na wiotką skórę

Rozchodzące się pod skórą fale akustyczne działają przede wszystkim na włókna kolagenowe, prowokując je do produkcji nowego kolagenu. Ponadto rozbijają złogi tłuszczowe, które powodują powstawanie cellulitu. Wiotka skóra odzyskuje swoją jędrność.

 

 

WIĘCEJ O FALI UDERZENIOWEJ STORZ MEDICAL

 

 

 

 

UMÓW SIĘ NA ZABIEGI UJĘDRNIAJĄCE DO KLINIKI BEAUTY PRZY UL. KOŁŁĄTAJA 31 W SZCZECINIE KONTAKT

 

zabiegi na ujędrniające - Klinika Beauty Szczecin