Zabiegi w gabinecie kosmetycznym, skutecznie usuwają przebarwienia na twarzy.

 

 

Jak powstają przebarwienia na twarzy ?

Jest kilka przyczyn powstawania ciemnych plam na skórze, zwanych przebarwieniami. Przede wszystkim zbyt intensywne opalanie skóry, bez odpowiedniej foto protekcji. Poza tym przebarwienia powstają po trądziku, mogą też mieć podłoże genetyczne. Często przebarwienia spowodowane są zmianami hormonalnymi lub pojawiają się z wiekiem.

W naszej klinice mamy bardzo szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych do cer z przebarwieniami.

Jednym z najbardziej popularnych i bezpiecznych metod są wszelkiego rodzaju peelingi chemiczne, które usuwają przebarwienia i rozjaśniające skórę twarzy. Również zabiegi mechanicznie takie jak mikrodermabrazja korundowa, dzięki złuszczaniu wierzchniej warstwy naskórka bardzo dobrze usuwa niechciane plamy i zmiany. Ponadto mezoterapia mikroigłowa Dermapen , połączona z odpowiednimi preparatami aktywnymi, bardzo dobrze sobie radzi z usuwaniem, każdego rodzaju przebarwień, w tym potrądzikowych czy po słonecznych.

 

Jeśli nie wiesz, który zabieg będzie dla Twojej skóry najlepszy, zapraszamy na bezpłatną konsultację w celu dobrania najlepszej kuracji dla Ciebie.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów na przebarwienia i ciesz się piękną rozjaśnioną skórą, bez przebarwień .

 

 

 

Zabiegi na przebarwienia

 

 

Zabiegi na przebarwienia Laserem Tulowym Lavieen

Najnowsza technologia w zabiegach na przebarwienia. Redukcja wszystkich rodzajów przebarwień – posłoneczne, starcze i hormonalne. Krótki bezbolesny zabieg bez okresu rekonwalescencji.

 

 

WIĘCEJ O LASERZE TULOWYM LAVIEEN

 

 

 

Zabiegi usuwające przebarwienia na twarzy – peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to zabiegi kosmetyczne, które bardzo dobrze oczyszczają skórę twarzy, likwidują przebarwienia i rozjaśniają skórę twarzy.

Są to bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi, które dzięki działaniu kwasów wygładzają zmarszczki i regenerują naskórek. W związku z tym, że kwas podczas każdej aplikacji na skórę, złuszcza naskórek, zabieg usuwa przebarwienia słoneczne i po trądzikowe.

 

 

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

 

 

 

Mikrodermabrazja korundowa zabieg na przebarwienia

Mikrodermabrazja korundowa to zabieg kosmetyczny, który przede wszystkim ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka. Godnym uwagi jest fakt, że bardzo dobrze radzi sobie z wszystkimi rodzajami przebarwień na skórze. Już po pierwszym zabiegi skóra odzyskuje ładny kolor, jest promienna i oczyszczona.

 

 

WIĘCEJ O MIKRODERMABRAZJI KORUNDOWEJ

 

 

 

Dermapen- mezoterapia mikroigłowa zabieg, który usuwa przebarwienia

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg kosmetyczny, który intensywnie odmładza skórę twarzy.

Ważnym aspektem jest fakt, że złuszcza skórę, dzięki czemu znikają  przebarwienia. W związku z tym po zabiegu skóra jest promienna, zregenerowana i pozbawiona przebarwień.

 

 

WIĘCEJ O MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ – DERMAPEN

 

 

 

Geneo – zabieg, rozjaśniający i likwidujący przebarwienia

Ekspresowy zabieg do pielęgnacji skóry twarzy, który złuszcza, dotlenia i odżywia skórę twarzy. W związku z tym, że każda ampułka zawiera kwas kojowy, zabieg Geneo, bardzo dobrze radzi sobie z przebarwieniami słonecznymi. Od razu po zabiegu skóra jest promienna i rozjaśniona.

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGACH OXYGENEO

 

 

 

Głębokie oczyszczanie – mikrodermabrazją korundową z kwasem owocowym i z mezoterapią bezigłową- zabieg na przebarwienia

Mikrodermabrazja korundowa to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny, który usuwa zrogowaciałe warstwy skóry, poprawia mikrokrążenie, daje szybki efekt odmłodzenia, poprawia elastyczność, zmniejsza pory oraz doskonale oczyszcza i dezynfekuje skórę.

Dodatkowy efekt usunięcia zrogowaciałego naskórka uzyskujemy przez użycie kwasów owocowych.

Na koniec zabiegu za pomocą mezoterapii bezigłowej wprowadzane są aktywne składniki odżywcze, które zapewniają odnowę skórę oraz natychmiast dają rozjaśnienie i blask skóry.

Zabieg daje szybki efekt odmłodzenia, poprawia elastyczność, zmniejsza pory oraz doskonale oczyszcza i dezynfekuje skórę.

 

 

 

Kwas migdałowy to zabieg kosmetyczny na przebarwiania

Kwas migdałowy doskonale radzi sobie z wszelkimi plamami na twarzy. Ponadto stymuluje syntezę kolagenu, wspomagając proces odmładzania skóry. Ponieważ kwas migdałowy ma większy rozmiar cząsteczek, w związku z tym wnika on wolniej w skórę niż kwas glikolowy, co zapewne łagodniejsze, stopniowe złuszczanie.

 

 

WIĘCEJ O KWASIE MIGDAŁOWYM

 

 

 

Peeling chemiczny MELANOSTOP TRAN 3X

Intensywna terapia dla skór z przebarwieniami. Zabieg dodatkowo oczyszcza i odmładza skórę Rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu.

 

 

WIĘCEJ O MELANOSTOP TRAN 3X

 

 

 

Zabieg na przebarwienia z Witaminą C

Zabieg kosmetyczny dla skór naczyniowych oraz z przebarwieniami słonecznymi. Mezoterapia bezigłowa z ampułką witaminy C i płatem kolagenowym nasączonym czystą witaminą C ma działanie intensywnie antyrodnikowe. Zabieg łagodnie rozjaśniania skórę oraz całościowo wyrównuje jej koloryt. Ponadto zabieg wzmacnia i uelastycznia naczynia krwionośne oraz przywraca właściwy bilans wodny skóry.

 

 

 

Jeśli chcesz przeczytać więcej o zabiegach na przebarwienia zapraszamy na bloga Kliniki Beauty:

 

 

 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. ŻUPAŃSKIEGO 6 W SZCZECINIE KONTAKT

 

Klinika Beauty Szczecin