Skip links
zabiegi na przebarwienia Szczecin

Zabiegi na przebarwienia – Szczecin

Zabiegi w gabinecie kosmetycznym, skutecznie usuwają przebarwienia na twarzy.

Słońce, trądzik, hormony to najczęstsze przyczyny powstawania przebarwień na twarzy. Zapraszamy do naszej Kliniki Beauty na zabiegi redukujące jak również rozjaśniające przebarwienia na twarzy. Efekty zabiegów to rozjaśniona i młodziej wyglądająca skóra twarzy. Szeroka oferta zabiegów zapewni, że podczas konsultacji dobierzemy najlepszy zabieg dla Ciebie. Ciesz się efektem pięknej skóry.

Laser tulowy

Mezoterapia mikroigłowa

Peelingi chemiczne

Mikrodermabrazja korundowa

OxyGeneo

Zabieg Głębokie na oczyszczanie twarzy

Jak powstają przebarwienia na twarzy?

Jest kilka przyczyn powstawania ciemnych plam na skórze, zwanych przebarwieniami. Przede wszystkim zbyt intensywne opalanie skóry, bez odpowiedniej foto protekcji. Poza tym przebarwienia powstają po trądziku, mogą też mieć podłoże genetyczne. Często przebarwienia spowodowane są zmianami hormonalnymi lub pojawiają się z wiekiem.

W naszej klinice mamy bardzo szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych do cer z przebarwieniami.

Jednym z najbardziej popularnych jak również bezpiecznych metod są wszelkiego rodzaju peelingi chemiczne, które usuwają przebarwienia i rozjaśniają skórę twarzy. Również zabiegi mechanicznie takie jak mikrodermabrazja korundowa, dzięki złuszczaniu wierzchniej warstwy naskórka bardzo dobrze usuwa niechciane plamy i zmiany. Ponadto mezoterapia mikroigłowa, połączona z odpowiednimi preparatami aktywnymi, bardzo dobrze sobie radzi z usuwaniem, każdego rodzaju przebarwień, w tym potrądzikowych czy po słonecznych.

Jeśli nie wiesz, który zabieg będzie dla Twojej skóry najlepszy, zapraszamy na bezpłatną konsultację w celu dobrania najlepszej kuracji dla Ciebie.

Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów na przebarwienia i ciesz się piękną rozjaśnioną skórą, bez przebarwień.

Zabiegi na przebarwienia

kobieta podczas zabiegu na przebarwienia Laserem Tulowym

Zabiegi na przebarwienia Laserem Tulowym

Najnowsza technologia w zabiegach na przebarwienia. Redukcja wszystkich rodzajów przebarwień – posłoneczne, starcze jak również hormonalne. Godnym uwagi jest fakt, iż jest to krótki bezbolesny zabieg bez okresu rekonwalescencji.

Peelingi chemiczne – zabiegi ujędrniające i liftingujące skórę twarzy.

Zabiegi usuwające przebarwienia na twarzy – peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to zabiegi kosmetyczne, które bardzo dobrze oczyszczają skórę twarzy dlatego likwidują przebarwienia i rozjaśniają skórę twarzy.

Są to bezpieczne jak również nieinwazyjne zabiegi, które dzięki działaniu kwasów wygładzają zmarszczki i regenerują naskórek. W związku z tym, że kwas podczas każdej aplikacji na skórę, złuszcza naskórek, zabieg usuwa przebarwienia słoneczne i po trądzikowe.

Zabiegi na przebarwienia Szczecin

Mikrodermabrazja korundowa zabieg na przebarwienia

Mikrodermabrazja korundowa to zabieg kosmetyczny, który przede wszystkim ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka. Godnym uwagi jest fakt, że bardzo dobrze radzi sobie z wszystkimi rodzajami przebarwień na skórze. Już po pierwszym zabiegi skóra odzyskuje ładny kolor, jest promienna jak również oczyszczona.

kobieta w trakcie Mezoterapii mikrogłowej

Mezoterapia mikroigłowa zabieg, który usuwa przebarwienia

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg kosmetyczny, który intensywnie odmładza skórę twarzy.

Ważnym aspektem jest fakt, że złuszcza skórę, dzięki czemu znikają przebarwienia. W związku z tym po zabiegu skóra jest promienna, zregenerowana jak również pozbawiona przebarwień.

Geneo – zabieg, rozjaśniający i likwidujący przebarwienia

Ekspresowy zabieg do pielęgnacji skóry twarzy, który złuszcza, dotlenia jak również odżywia skórę twarzy. W związku z tym, że każda ampułka zawiera kwas kojowy, zabieg Geneo, bardzo dobrze radzi sobie z przebarwieniami słonecznymi. Od razu po zabiegu skóra jest promienna i rozjaśniona.

Zabiegi na przebarwienia i oczyszczające

Głębokie oczyszczanie – mikrodermabrazją korundową z kwasem owocowym i z mezoterapią bezigłową- zabieg na przebarwienia

Mikrodermabrazja korundowa to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny, który usuwa zrogowaciałe warstwy skóry, poprawia mikrokrążenie, daje szybki efekt odmłodzenia, poprawia elastyczność, zmniejsza pory oraz doskonale oczyszcza i dezynfekuje skórę.

Dodatkowy efekt usunięcia zrogowaciałego naskórka uzyskujemy przez użycie kwasów owocowych.

Na koniec zabiegu za pomocą mezoterapii bezigłowej wprowadzane są aktywne składniki odżywcze, które zapewniają odnowę skórę oraz natychmiast dają rozjaśnienie jak również blask skóry.

Godnym uwagi jest fakt, iż zabieg daje szybki efekt odmłodzenia, poprawia elastyczność, zmniejsza pory oraz doskonale oczyszcza i dezynfekuje skórę.

peeling migdałowy na przebarwienia w Szczecinie

Kwas migdałowy to zabieg kosmetyczny na przebarwiania

Kwas migdałowy doskonale radzi sobie z wszelkimi plamami na twarzy. Ponadto stymuluje syntezę kolagenu, wspomagając proces odmładzania skóry. Ponieważ kwas migdałowy ma większy rozmiar cząsteczek, w związku z tym wnika on wolniej w skórę niż kwas glikolowy, co zapewne łagodniejsze, stopniowe złuszczanie.

peeling chemiczny na przebarwienia twarzy

Peeling chemiczny MELANOSTOP TRAN 3X

Intensywna terapia dla skór z przebarwieniami. Zabieg dodatkowo oczyszcza i odmładza skórę. Godnym uwagi jest fakt, iż rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

zabieg na przebarwienia z witaminą C - Szczecin

Zabieg na przebarwienia z Witaminą C

Zabieg kosmetyczny dla skór naczyniowych oraz z przebarwieniami słonecznymi. Mezoterapia bezigłowa z ampułką witaminy C i płatem kolagenowym nasączonym czystą witaminą C ma działanie intensywnie antyrodnikowe. Zabieg łagodnie rozjaśniania skórę oraz całościowo wyrównuje jej koloryt. Ponadto zabieg wzmacnia jak również uelastycznia naczynia krwionośne oraz przywraca właściwy bilans wodny skóry.