Skip links

Zabiegi odmładzające na szyję i dekolt — Szczecin

Wiotka skóra szyi czy pomarszczony dekolt to bardzo częsty problem kobiet. Zabiegi na twarz zawsze powinno się połączyć z pielęgnacją szyi. Im wcześniej zaczniemy stosować odpowiednie terapie, tym dłużej utrzymamy skórę w bardzo dobrej kondycji. Dla kobiet dojrzałych obszar szyi i dekoltu to szczególnie ważne okolice bowiem tam najczęściej widać pierwsze oznaki starzenia skóry. 

Fale radiowe

Endermolift LPG

Karboksyterapia

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia igłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa

Thermolifting na podczerwień

Laser tulowy

kobieta w Szczecinie podczas zabiegu odmładzającego na szyję i dekolt

Zabiegi odmładzające na szyję i dekolt – Efekty

Zapraszamy na zabiegi, które w krótkim czasie poprawią skórę na szyi i dekolcie, a efekty będą utrzymywać się w dłuższym okresie.

Zabiegi odmładzające na szyję i dekolt

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Zabiegi odmładzające na szyję i dekolt w klinice w Szczecinie

Laser tulowy to intensywna regeneracja skóry na szyi i dekolcie

Laser tulowy to idealny zabieg, żeby ujędrnić wiotką skórę, zredukować zmarszczki na newralgicznym obszarze, jakim jest szyja czy dekolt.

Ponadto po lecie na dekolcie bardzo często powstają przebarwienia posłoneczne, który dzięki zastosowaniu technologii subablacyjnej zmniejszają się lub całkowicie znikają.

babcia podczas zabiegu odmładzającego na szyję i dekolt

Thermolifting na szyję i dekolt

Kiełkująca w głowie myśl o chirurgii plastycznej niech jeszcze w niej pozostanie, gdyż posiadamy rozwiązanie, które pozwala osiągnąć efekt młodej skóry.

Technologia thermoliftingu to zabieg, który przede wszystkim działa ujędrniająco. Ponadto redukuje zmarszczki i rozświetla skórę. Zabieg możemy wykonywać na całą twarz lub wybrany obszar. Ponadto na szyję, dekolt czy dłonie. Doskonale sprawdza się przy skórach cieńszych bez podskórnej warstwy tłuszczu. Efekty zabiegów thermoliftingu, można śmiało porównywać z inwazyjnymi zabiegami ujędrniajacymi.

Zabieg odmładzający Szczecin

Radiofrekwencja mikroigłowa jest zabiegiem odmładzającym dedykowany skórom o grubszej strukturze

Hybrydowa głowica wykorzystuje frakcyjne mikronakłuwanie, trójpolarną falę radiową i prąd galwaniczny. Zabieg ma za zadanie wywołanie stanu zapalnego, który spowoduje ujędrnienie i zagęszczenie skóry na szyi i dekolcie. Ponadto zastosowanie prądu galwanicznego sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Radiofrekwencja nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabieg należy wykonać w serii 3 zabiegów.

Fale radiowe – zabieg na szyję i dekolt

Fale radiowe – zabieg na szyję i dekolt

Technologia trójpolarnej fali intensywnie stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Bezbolesny, przyjemny zabieg falą radiową, redukuje też komórki tłuszczowe w przypadku podwójnego podbródka. Efekt odmłodzenia i regeneracji skóry na szyi i dekolcie jest widoczny już po pierwszym zabiegu, jednak zalecana jest seria około 5 zabiegów.

Mezoterapia igłowa na szyję i dekolt

Mezoterapia igłowa na szyję i dekolt

Klasyczna mezoterapia igłowa i technika nanosoft to zabiegi, które umożliwiają podanie pod skórę preparatów intensywnie regenerujących i odmładzających. W zabiegu wykorzystywane są preparaty firmy Fill-Med oraz firmy Neauvia. Godnym uwagi jest fakt, iż technologia nanosoft jest idealna dla wiotkiej skóry.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa, dzięki zastosowaniu ogromnej ilości nakłuć skóry podczas jednego zabiegu, powoduje szybki wzrost kolagenu w skórze właściwej, co daje efekt zagęszczenia i ujędrnienia skóry. Ponadto podanie podczas zabiegu aktywnego preparatu, który dostaje się do skóry, dzięki mikrokanalikom powstałym podczas zabiegu. Zabieg ujędrnia wiotką skórę na szyi i dekolcie.

Mezoterapia mikroigłowa
Karboksyterapia - zabieg na szyję i dekolt

Karboksyterapia zabieg na szyję i dekolt

Dwutlenek węgla, który ma zastosowanie w zabiegach kosmetycznych ma za zadanie między innymi ujędrnić skórę w miejscu, w którym zostaje wstrzyknięty pod skórę. Dlatego też zabieg dobrze sprawdza się rewitalizacji skóry na szyi i dekolcie. Ponadto dwutlenek węgla rozbija komórki tłuszczowe i jest to też dobry zabieg na redukcję podwójnego podbródka. Zabieg należy wykonać w serii.

Endermolift LPG na szyję i dekolt

Endermolift LPG na szyję i dekolt

Zabieg endermolift to wykorzystanie technologii endermologi w zabiegach na szyje i dekolt. Podczas zabiegu głowica stymuluje włókna kolagenowe. Efektem takiego masażu jest zwiększenie kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze. Skóra szyi i dekoltu jest napięta i jędrna, a zmarszczki i bruzdy są zdecydowanie mniej widoczne. Zabieg należy wykonać w serii.