Skip links

Zabiegi odmładzające na szyję i dekolt — Szczecin

Wiotka skóra szyi czy pomarszczony dekolt to bardzo częsty problem kobiet. Zabiegi na twarz zawsze powinno się połączyć z pielęgnacją szyi. Im wcześniej zaczniemy stosować odpowiednie terapie, tym dłużej utrzymamy skórę w bardzo dobrej kondycji. Dla kobiet dojrzałych obszar szyi i dekoltu to szczególnie ważne okolice bowiem tam najczęściej widać pierwsze oznaki starzenia skóry. 

Fale radiowe

Endermolift

Karboksyterapia

Dermapen

Mezoterapia igłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa

Zaffiro

Laser tulowy Lavieen

Zabiegi odmładzające na szyję i dekolt – Efekty

Zapraszamy na zabiegi, które w krótkim czasie poprawią skórę na szyi i dekolcie, a efekty będą utrzymywać się w dłuższym okresie.

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Laser tulowy Lavieen to intensywna regeneracja skóry na szyi i dekolcie

Laser Lavieen to idealny zabieg, żeby ujędrnić wiotką skórę, zredukować zmarszczki na newralgicznym obszarze, jakim jest szyja czy dekolt.

Ponadto po lecie na dekolcie bardzo często powstają przebarwienia posłoneczne, który dzięki zastosowaniu technologii subablacyjnej zmniejszają się lub całkowicie znikają. Godnym uwagi jest fakt, iż doskonałe efekty w opinii naszych klientów przynosi seria zabiegów laserem Lavieen.

Zaffiro thermolifting na szyję i dekolt

Kiełkująca w głowie myśl o chirurgii plastycznej niech jeszcze w niej pozostanie, gdyż posiadamy rozwiązanie, które pozwala osiągnąć efekt młodej skóry.

Najnowsze urządzenie Zaffiro to zabieg, który przede wszystkim działa ujędrniająco. Ponadto redukuje zmarszczki i rozświetla skórę. Zabieg możemy wykonywać na całą twarz lub wybrany obszar. Ponadto na szyję, dekolt czy dłonie. Doskonale sprawdza się przy skórach cieńszych bez podskórnej warstwy tłuszczu. Efekty zabiegów Zaffiro, można śmiało porównywać z inwazyjnymi zabiegami ujędrniajacymi.

Surgeon Radiofrekwencja mikroigłowa jest zabiegiem odmładzającym dedykowany skórom grubszym

Hybrydowa głowica Surgena wykorzystuje frakcyjne mikronakłuwanie, trójpolarną falę radiową i prąd galwaniczny. Zabieg ma za zadanie wywołanie stanu zapalnego, który spowoduje ujędrnienie i zagęszczenie skóry na szyi i dekolcie. Ponadto zastosowanie prądu galwanicznego sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Radiofrekwencja nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabieg należy wykonać w serii 3 zabiegów.

Fale radiowe – zabieg na szyję i dekolt

Trójpolarna fala zastosowana urządzeniu Apollo intensywnie stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Bezbolesny, przyjemny zabieg falą radiową, redukuje też komórki tłuszczowe w przypadku podwójnego podbródka. Efekt odmłodzenia i regeneracji skóry na szyi i dekolcie jest widoczny już po pierwszym zabiegu, jednak zalecana jest seria około 5 zabiegów.

Mezoterapia igłowa na szyję i dekolt

Klasyczna mezoterapia igłowa i technika nanosoft booster to zabiegi, które umożliwiają podanie pod skórę preparatów intensywnie regenerujących i odmładzających. Jedne z najlepszych preparatów są NCTF HA firmy Fill-Med (dawniej Filorga) oraz Hydro de Lux firmy Neauvia. Przede wszystkim technika nanosoft jest idealna dla wiotkiej skóry.

Dermapen mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa, dzięki zastosowaniu ogromnej ilości nakłuć skóry podczas jednego zabiegu, powoduje szybki wzrost kolagenu w skórze właściwej, co daje efekt zagęszczenia i ujędrnienia skóry. Ponadto podanie podczas zabiegu aktywnego preparatu, który dostaje się do skóry, dzięki mikrokanalikom powstałym podczas zabiegu. Zabieg ujędrnia wiotką skórę na szyi i dekolcie.

Karboksyterapia zabieg na szyję i dekolt

Dwutlenek węgla, który ma zastosowanie w zabiegach kosmetycznych ma za zadanie między innymi ujędrnić skórę w miejscu, w którym zostaje wstrzyknięty pod skórę. Dlatego też zabieg dobrze sprawdza się rewitalizacji skóry na szyi i dekolcie. Ponadto dwutlenek węgla rozbija komórki tłuszczowe i jest to też dobry zabieg na redukcję podwójnego podbródka. Zabieg należy wykonać w serii.

Endermolift na szyję i dekolt

Zabieg endermolift to wykorzystanie technologii endermologi w zabiegach na szyje i dekolt. Podczas zabiegu głowica Ergolift stymuluje włókna kolagenowe. Efektem takie masażu jest zwiększenie kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze. Skóra szyi i dekoltu jest napięta i jędrna, a zmarszczki i bruzdy są zdecydowanie mniej widoczne. Zabieg należy wykonać w serii.