Skip links
zabiegi odmładzające klinika Szczecin

Zabiegi odmładzające – Szczecin

Terapie na zmarszczki i odmładzające skórę twarzy

Zabiegi na zmarszczki i odmładzające – pierwsze oznaki starzenia skóry twarzy, widać już po 30 roku życia. Pojawiają się pierwsze zmarszczki i skóra traci jędrność. Proces ten jest związany z mniejszą produkcją przez organizm kolagenu jak również elastyny. W takim przypadku dobrze jest wdrożyć jak najszybciej terapie przeciwzmarszczkowe, aby uniknąć pogłębienia zmian.

Najczęściej zmarszczki na twarzy powstają w okolicy:

ust tak zwane „zmarszczki palacza

ponadto w dolnej części twarzy „zmarszczki marionetki”

zmarszczki pod oczami – „kurze łapki”

oraz zmarszczki mimiczne na czole, które  związane są ruchami mięśni twarzy np. „lwia zmarszczka” czy zmarszczki poprzeczne czoła.

likwidacja lub znaczna redukcja zmarszczek i bruzd.

Oprócz zabiegów oczyszczających i nawilżających skóra potrzebuje terapii, które dostarczą więcej składników odżywczych, podanych bezpośrednio w głąb skóry lub zabiegów stymulujących fibroblasty do produkcji większej ilości nowego kolagenu. Tak zaplanowane terapie w zależności od potrzeb, zlikwidują lub znacznie zmniejszą widoczność zmarszczek i bruzd.

Godnym uwagi jest fakt, iż najnowsze zabiegi w gabinecie kosmetycznym odmładzają skórę twarzy jak również utrzymują ją w dobrej kondycji przez wiele lat.

Zabiegi odmładzające skórę twarzy powinny być wykonane w serii, jednak ilość zabiegów jest uzależniona od kondycji skóry i wieku.

Ponadto, jeśli będzie taka potrzeba można wykonać, indywidualnie dobrany do problemu przez lekarza, zabieg na zmarszczki z bogatej oferty zabiegów medycyny estetycznej.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w Klinice Beauty, dobierzemy najlepszy pakiet zabiegów odmładzających dla Ciebie
kobieta po zabiegach odmładzających
laser tulowy, zabiegi odmładzające

Zabiegi odmładzające Laserem Tulowym

Odmładzający zabieg twarzy, szyi jak również dekoltu najnowszym laserem tulowym. Redukcja zmarszczek, odmłodzenie skóry, poprawa kolorytu i zwężone pory, takie są efekty zabiegów laserem Tulowym.

Doskonały efekt bez okresu rekonwalescencji.

medycyna estetyczna, zabiegi odmładzające

Autologiczny stymulator tkankowy

Nowość w zabiegach odmładzających

Zabieg z wykorzystaniem własnej krwi w zabiegach odmładzających, który redukuje zmarszczki, wypłaca bruzdy i napina skórę.

Fale radiowe – zabieg redukujący zmarszczki i odmładzający skórę twarzy, szyi i dekoltu

Fibroblasty, czyli włókna kolagenowe stanowią „rusztowanie” dla skóry twarzy jak również są odpowiedzialne za produkcję nowego kolagenu. Co najważniejsze im więcej mamy kolagenu w skórze tym wygląda ona młodziej i jest pozbawiona zmarszczek.

Dzięki działaniu fal radiowych, a przede wszystkim podgrzewaniu głębszych warstw skóry, fibroblasty wzmacniają się i zaczynają produkować nowy kolagen. Już pierwszym zabiegu falami radiowymi skóra jest bardziej napięta, a drobne zmarszczki są mniej widoczne. Dzięki zastosowaniu trójpolarnej fali radiowej efekt zabiegu jest spektakularny. Co najważniejsze ostateczny efekt odmłodzenia skóry po serii zabiegów jest widoczny po 3 miesiącach i utrzymuje się do 2 lat.

Oprócz tego dla przyspieszenia efektu odmłodzenia skóry twarzy polecamy połączenie zabiegu falami radiowymi z zabiegiem Geneo. Te dwie technologie firmy Pollogen, doskonale sprawdzają się w redukcji zmarszczek jak również dają szybki i widoczny efekt odmłodzenia skóry w bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

Wampirzy lifting zabieg ujędrniająco – liftingujący

Wampirzy lifting zabieg odmładzający na twarz

Godnym uwagi jest fakt, iż wampirzy lifting to zabieg intensywnie regenerujący i odmładzający skórę. Wykorzystanie w zabiegu własnych, bogatych w składniki płytek krwi to bezpieczny sposób, który regeneruje komórki i stymuluje do produkcji nowego kolagenu. Efektem zabiegu jest redukcja zmarszczek, napięcie skóry jak również poprawa owalu twarzy. Wszystko to daje młody wygląd. Po serii 3 zabiegów twarz jest odmłodzona, oprócz tego zmarszczki są znacznie wygładzone.

Mezoterapia mikrogłowa

Mezoterapia mikroigłowa to przede wszystkim bezpieczny jak również nieinwazyjny zabieg odmładzający przeznaczony dla skór, które potrzebują bardzo silnej stymulacji. Tysiące mikronakłuć na skórze i ampułka zwierająca składniki regenerujące skórę, bardzo szybko dają efekt odmłodzenia skóry jak również redukcji zmarszczek. Godnym uwagi jest fakt, iż regeneracja skóry po zabiegu trwa do 2 dni. Jednak procesy odmładzające w skórze przez dłuższy okres pobudzają do pracy fibroblasty, które produkują nowy kolagen, ważny czynnik dla utrzymania skóry w dobrej kondycji przez długi okres.

Zabieg daje też efekt, oczyszczenia, redukcji przebarwień, zmniejszenia porów oraz wyrównania kolorytu skóry.

zabieg liftingująco – ujędrniający na twarz

Radiofrekwencja mikroigłowa zabieg odmładzający

Urządzenie do zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej łączy w sobie działanie trzech zaawansowanych technologii, które gwarantują szybkie i trwałe efekty w zakresie poprawy kondycji skóry, owalu twarzy i redukcji zmarszczek. Tylko w urządzeniu Surgen mamy fenomenalne połączenie trzech technologii w jednym zabiegu: mikro nakłuć, fali radiowej trójpolarnej i prądu galwanicznego.

Jest to rewolucyjne rozwiązanie w zabiegach odmładzających i redukujących zmarszczki jak również wiele innych problemów skórnych.

Thermolifting na podczerwień – lifting bez skalpela

Thermolifting to nowoczesna technologia do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Jest to innowacyjne rozwiązania i najnowsza technologia. Godnym uwagi jest fakt, iż jest to prawdziwy przełom w liftingu oraz odmładzaniu. Oprócz tego dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR, w sposób skuteczny możliwe jest zatrzymanie procesu starzenia jak również usuwanie niedoskonałości skóry. W opinii naszych klientek jest to ich ulubiony zabieg odmładzający.

zabiegi odmładzające egzosomy

Egzosomy – zabiegi odmładzające na twarz

Egzosomy to naturalne wsparcie dla procesów odmładzających pozyskane z komórek macierzystych. Zabieg z egzosomami uruchamia procesy odmładzające. Efekty to widoczne odmłodzenie, zwiększenie produkcji kolagenu, redukcja zmarszczek jak również efekt liftingu.

Geneo zabieg ujędrniający twarzy

Geneo to odmładzający zabieg na twarz

Geneo to zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje współczesne technologie do odmładzania skóry twarzy. Już po pierwszym zabiegu dzięki, oczyszczeniu skóry, natlenieniu jej i wtłoczeniu składników aktywnych, skóra wygląda młodo i promiennie. Geneo może być zabiegiem bankietowym, ponieważ już po pierwszym razie widoczny jest efekt zmniejszenia zmarszczek jak również odmłodzenia skóry. Dla uzyskania trwałych efektów zalecana jest seria zabiegów. Co więcej, jeśli chcemy wzmocnić rezultaty odmłodzenia skóry, wskazane jest połączenie Geneo z falami radiowymi Apollo w jednym zabiegu. Zabieg polecany dla każdej cery.

kobieta w czasie zabiegu na zmarszczki

Karboksyterapia – odmładzania skóry twarzy

Karboksyterapia skóry twarzy – cudowny gaz CO2, który odmładza skórę i likwiduje zmarszczki.

Dwutlenek węgla podany pod skórę ma działanie odmładzające dla skóry twarzy. W przypadku zabiegów na twarz daje efekt odmłodzenia, zwiększa napięcie skóry, oprócz tego redukcje zmarszczki. W związku z tym, że częstym problemem jest zanikający owal twarzy czy podwójny podbródek, Karboksyterapia usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej jak również mobilizuje fibroblasty do produkcji nowych komórek kolagenu, dzięki czemu skóra napina się i zagęszcza. Godnym uwagi jest, iż dzięki Karboksyterapii zwiększa się poziom natlenienia komórek, co daje szybki efekt odmłodzenia skóry i spłycenia zmarszczek.

Endermolift LPG – zabiegi odmładzające skórę twarzy

Naturalny masaż odmładzający Endermolift pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. To właśnie kolagen jest odpowiedzialny, za to, jak wygląda nasza skóra. Przede wszystkim zabiegi Endermolift to szybkie zabiegi przeciwstarzeniowe. Masaż uruchamia naturalną reaktywację komórek. Jest to przyjemny w odczuciu zabieg odmładzający. Badania kliniczne pokazały, że po serii zabiegów w skórze jest 80% więcej kwasu hialuronowego, 46% elastyny. Zmarszczki zmniejszają się około 20% i o 20% zwiększa się jędrność skóry. Oprócz tego w celu wzmocnienia efektów zabiegu można połączyć Endermolift z zabiegiem Geneo.

zabieg ujędrniający i napinający skórę, lifting twarzy

Mezoterapia igłowa zabieg odmładzający twarz, szyję, dekolt, dłonie

Mezoterapia igłowa to zabieg dla skór, które potrzebują dostarczenia składników aktywnych. Dlatego też, podskórnie podaje się preparaty indywidualnie dobierane dla danej skóry. Zastosowanie preparatu najlepszych preparatów, jest gwarancją najwyższej jakości jak również skuteczności zabiegu. Mezoterapia igłowa odmładza skórę, poprawia jej gęstość oraz spłyca zmarszczki i bruzdy. Oprócz tego jest też idealnym zabiegiem nawilżającym i nawadniającym skórę.

Peelingi chemiczne – zabiegi odmładzające skórę twarzy

Peelingi chemiczne to zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym. Jednym z pierwszych widocznych efektów po procesie złuszczania naskórka, jest napięcie skóry, co daje efekt odmłodzenia. Skóra staje się jaśniejsza i zagęszczona, dzięki czemu wygląda młodziej. W dłuższym okresie wzrasta ilość kolagenu w skórze, dzięki stymulacji włókien kolagenowych. Po serii zabiegów skóra jest odmłodzona i promienna, a efekty utrzymują się przez wiele miesięcy.

Kwas migdałowy zabieg odmładzający

Tłusta i łojotokowa skóra, potrzebuje zabiegów z kwasami. Peeling migdałowy bardzo dobrze radzi sobie z nadmiarem produkcji sebum. Od razu po zabiegu pory są zmniejszone, oprócz tego skóra jest napięta i wygląda młodziej. Kwas migdałowy to zabieg, który można wykonywać przez cały rok i jest wskazany dla wszystkich typów skór. Godnym uwagi jest fakt, iż jest to bezpieczna jak również nieinwazyjna terapia przeciwstarzeniowa.

Zabiegi na zmarszczki pod oczami

Zmarszczki pod oczami to częsty problem u kobiet jak również mężczyzn. Pojawiają się już około 30 roku życia i ze względu na delikatną skórę wokół oczu wymagają specjalnego traktowania. Ponadto utrata napięcia skóry na powiekach, często wymaga zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej skutecznie redukują zmarszczki i w szybki jak również trwały sposób dają długotrwały efekt odmładzający.