Jakie są najczęstsze przyczyny tłustej skóry?

Zabiegi do skóry tłustej mieszanej – nadmierna produkcja sebum to charakterystyczna cecha skóry tłustej. Skóra często błyszczy się, oprócz tego pory są poszerzone i widoczne zaskórniki na brodzie i nosie. Cera tłusta wymaga profesjonalnej pielęgnacji, ale również odpowiednich dla niej kosmetyków w warunkach domowych. Najczęściej jednak mamy do czynienia z cerą mieszaną. Charakterystyczne cechy dla skóry tłustej widoczne są na tak zwanym obszarze litery T- czoło, nos, broda. Pozostała część twarzy to najczęściej cera normalna.

 

 

 

Jakie zabiegi  do skóry tłustej i mieszanej oferujemy w Klinice Beauty dla skóry tłustej?

W naszych gabinetach polecamy zabiegi, które zniwelują działanie gruczołów łojowych, a przede wszystkim oczyszczą skórę twarzy i poprawia kolor skóry.

 

 

Zabiegi do cery tłustej i mieszanej – peelingi chemiczne 

Skóra tłusta i mieszana wymaga często złuszczania i oczyszczania, dlatego takie zabiegi jak peelingi są idealne do tego typu cer.

 

 

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

 

 

 

 

Mikrodermabrazja korundowa zabieg oczyszczający do cery tłustej i mieszanej

Mikrodermabrazja korundowa jest jednym z najlepszych zabiegów oczyszczających, złuszcza naskórek, oprócz tego redukuje rozszerzone pory i dodatkowo działa antyseptycznie.

 

 

WIĘCEJ O MIKRODERMABRAZJI KORUNDOWEJ

 

 

 

 

 

Geneo Balance – zabieg dla tłustej skóry twarzy

Geneo Balance to idealny zabieg oczyszczający pory i działający na pracę gruczołów łojowych. Godnym uwagi jest fakt, iż dzięki wykorzystaniu właściwości węgla bambusowego, kwasu migdałowego i wielu innych składników aktywnych oczyszcza skórę i zapewnia równowagę w produkcji sebum.

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGACH GENEO

 

 

 

 

Zabiegi do cery tłustej i mieszanej – głębokie oczyszczanie

Głębokie oczyszczanie to przede wszystkim połączenie oczyszczania skóry z wprowadzeniem, dzięki mezoterapii bezigłowej składników, które zmniejszają charakterystyczne cechy skóry tłustej.

 

 

WIĘCEJ O GŁĘBOKIM OCZYSZCZANIU

 

 

 

Peeling pirogronowy

Intensywna terapia oczyszczająca i antybakteryjna. Skóra po zabiegu jest promienna, oczyszczona i gładka. Godnym uwagi jest fakt, iż zabieg regeneruje i nawilża skórę. Widoczny efekt już po pierwszym zabiegu.

 

 

WIĘCEJ O PEELINGU PIROGRONOWYM

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. ŻUPAŃSKIEGO 6 W SZCZECINIE KONTAKT

 

zabiegi do skóry tłustej i mieszanej - Klinika Beauty Szczecin