Odchudzanie przez zamrażanie

 

Jeśli chcesz pozbyć się miejscowej tkanki tłuszczowej zapraszamy do Kliniki Beauty w Szczecinie. Przyjdź na bezpłatną konsultację a dobierzemy odpowiedni dla Ciebie zabieg odchudzający.

 

 

KRIOLIPOLIZA ZABIEG ODCHUDZAJĄCY – SZCZECIN

 

 

Kriolipoliza COOLTECH nowa koncepcja modelowania ciała- zamroź swój tłuszcz- zacznij swoją podróż już dzisiaj

 

Nawet z dietą i planem treningowym często trudno jest zredukować tłuszcz w niektórych obszarach naszego ciała. Jeśli poszukujesz zabiegu odchudzającego, który przyniesie najlepsze efekty w redukcji komórek tłuszczowych , kriolipoliza COOLTECH może być tym, czego szukasz.

 

COOLTECH pomoże Ci zredukować złogi tłuszczu, które od lat starałeś się wyeliminować. Zaawansowana technologia kriolipolizy zapewnia kontrolowane chłodzenie. Komfortowo i bezpiecznie do najgłębszych warstw skóry. Bezpiecznie zamraża komórki tłuszczowe, dzięki czemu obumierają w kontrolowany sposób, a organizm w naturalny sposób je wydala.

 

 

kriolipoliza cooltech szczecin

 

Kriolipoliza COOLTECH to najbardziej ekskluzywne i bezpieczne urządzenie do zabiegów kriolipolizy. To fantastyczna alternatywa dla liposukcji

 

 

 

KRIOLIPOLIZA COOLTECH ZABIEG ODCHUDZAJĄCY – SZCZECIN

 

 

 

Zalety zabiegu odchudzającego COOLTECH to widoczny efekt już po jednym zabiegu godnym uwagi jest fakt , że jest on bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Działanie technologii COOLTECH zostało potwierdzone klinicznie na podstawie ponad 1 000 000 zabiegów-przy wskaźniku satysfakcji klientów przekraczającym 90%.

 

 

 

 

Co to jest kriolipoliza COOLTECH?

Zabieg COOLTECH to redukcja tkanki tłuszczowej, dzięki zamrażaniu tkanki tłuszczowej w temperaturze -8º w całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

 

Kriolipoliza COOLTECH – jedyna i nieinwazyjna, a przede wszystkim trwała metoda redukcji tkanki tłuszczowej dzięki działaniu niskich temperatur. Polega ona na schłodzeniu podskórnej tkanki tłuszczowej, która jest odizolowana od pozostałych tkanek dzięki działaniu próżni w głowicach urządzenia.

 

Podczas całego zabiegu podskórna tkanka tłuszczowa jest schłodzona do optymalnej temperatury ,w wyniku czego komórki tłuszczowe zostają uszkodzone, co prowadzi do procesu apoptozy – (trwałego uszkodzenia komórki} i zaczyna się proces redukcji tkanki tłuszczowej.

 

Zabieg najczęściej wykonujemy na udach, bryczesach, brzuchu i boczkach, ramionach, plecach i łydkach. Podsumowując, głowicę można nałożyć na wszystkie miejsca, gdzie jest możliwość odizolowania tkanki tłuszczowej.

 

 

 

Zabiegi kriolipolizy wykonujemy od 7 lat, mamy bardzo duże doświadczenie i bardzo dobre efekty u naszych klientów. Godnym uwagi jest fakt, iż dzięki stosowaniu tej metody jako najbardziej efektywnego zabiegu w redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej, osiągamy utratę wagi i zmniejszenie obwodów.

 

 

 

Jak działa kriolipoliza COOLTECH w procesie redukcji tkanki tłuszczowej?

Podczas zabiegu komórki tłuszczowe na skutek mrożenia rozpadają się i uwalniają kwasy tłuszczowe, które transportowane są przez układ limfatyczny, a następnie są wydalane z organizmu. Bardzo duża ilość badań klinicznych potwierdziła procesy trwałego zmniejszenia ilości komórek tłuszczowych.

Już po pierwszym zabiegu efekty będą widoczne po 2 tygodniach. Komórki tłuszczowe zostaną usunięte z Twojego organizmu w naturalny sposób, bez konieczności stosowania specjalnej diety, bez ćwiczeń czy przyjmowania tabletek czy suplementów . Najlepsze i maksymalne efekty będą widoczne po 8 tygodniach od zabiegu.

Podsumowując, jest to jeden z najlepszych zabiegów odchudzających.

Bezpieczeństwo zabiegu jest gwarantowane dzięki zastosowaniu systemu kontroli temperatury, w wyniku czego nie dochodzi do nadmiernego schłodzenia pozostałych nerwów i tkanek, są one całkowicie bezpieczne w czasie zabiegu, nie pozostają także żadne przebarwienia na skórze. Ponieważ wiemy, jak ten fakt jest ważny dla zdrowia, dlatego urządzenie, na którym pracujemy, ma certyfikat medyczny, gwarantuje on całkowite bezpieczeństwo dla pacjenta . Efektem zabiegu jest utrata o30% % do 60 % grubości tkanki tłuszczowej.

 

Godnym uwagi jest fakt, iż zabiegi odchudzające wykonujemy od ponad 10 lat, mamy bardzo duże doświadczenie i wiedzę jak odchudzić twoje ciało.

 

 

 

 

Jak przebiega zabieg odchudzający kriolipolizy COOLTECH?

 

Krioilipoliza cooltech zamraża tłuszcz bez uszkodzenia włókien kolagenowych i elastyczności skóry, a następnie w naturalny i progresywny sposób poprzez układ limfatyczny usuwa komórki tłuszczowe z organizmu. Jest to zabieg nieinwazyjny, bez użycia igieł czy skalpela.

 

Przed zabiegiem umawiamy klienta na konsultacje w celu ustalenia obszaru zabiegu i ilości sesji.

 

W tym celu mierzymy grubość odizolowanej tkanki tłuszczowej. Parametr wprowadzamy bezpośrednio do programu urządzenia, dzięki temu automatycznie zostaje ustalony czas trwania zabiegu. Średnio jest to 70 minut.

 

Po nałożeniu głowicy regulujemy moc próżni w zależności od miejsca zabiegu i grubości tkanki tłuszczowej.

Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny, po czym wydalane z organizmu. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dlatego kriolipoliza COOLTECH niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwów.

Zabieg przeznaczony dla osób, które posiadają nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, w okolicach bioder, w dolnej części pleców czy na ramionach.

 

 

 

 

Ile sesji zabiegów będzie potrzebnych do uzyskania najlepszych efektów w odchudzaniu?

Najczęściej od 1 do 2 sesji na tym samym obszarze co 6-8 tygodni.

Pierwsze efekty widoczne są już po 15 dniach.

Optymalne efekty redukcji tkanki tłuszczowej po 8 tygodniach od zabiegu.

 

 

 

 

Czy zabieg kriolipolizy COOLTECH jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, w pierwszej fazie czujemy tylko działanie próżni w głowicy.

Po zabiegu miejsce nim objęte może być przez krótki okres czasu delikatnie tkliwe.

Ponieważ zabieg jest nieinwazyjny, w związku z tym razu po zabiegu możemy wrócić do codziennych obowiązków.

 

 

 

 

Jakie są efekty kriolipolizy COOLTECH?

 • przede wszystkim wyszczuplanie ciała
 • miejscowe usunięcie tkanki tłuszczowej
 • stała redukcja komórek tłuszczowych
 • zmniejszenie otyłości ud, kolan, łydek i innych partii ciała
 • oprócz tego poprawa elastyczności skóry
 • powrót do codziennej aktywności od razu po zabiegu

 

 

 

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy COOLTECH?

 

 

 • ciąża i karmienie piersią
 • zaburzenia pracy nerek
 • zaburzenia pracy wątroby
 • miejscowe zaburzenia krążenia
 • padaczka
 • rozrusznik serca
 • krioglobulinemia
 • choroba Raynaud
 • pokrzywka z zimna
 • miejscowe stany zapalne
 • oprócz tego niektóre choroby autoimmunologiczne

 

Wszystkie przeciwwskazania omawiamy z klientem podczas pierwszej konsultacji, ponieważ zdarzają się przypadki, że pomimo występowania jednego z nich można wykonać zabieg, ale tylko i wyłącznie za zgodą lekarza.

 

 

 

KRIOLIPOLIZA NAJSKUTECZNIEJSZY ZABIEG ODCHUDZAJĄCY – SZCZECIN KLINIKA BEAUTY PRZY UL. KOŁŁĄTAJA 31 W SZCZECINIE

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ TERAZ KONTAKT

Klinika Beauty Szczecin

 

Jeśli chcesz przeczytać więcej o zabiegach kriolipolizy zajrzyj na naszego bloga:

Zabiegi odchudzające na brzuch

5 skutecznych zabiegów na redukcję cellulitu

Najskuteczniejsze zabiegi odchudzające w gabinecie kosmetycznym

Redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu

Zabieg odchudzający – kriolipoliza

Nieinwazyjne zabiegi odchudzające

Kriolipoliza z falą uderzeniową zabiegi odchudzające

 

 

 

 

 

Przyjdź i pozwól się odmienić