Skip links

Kriolipoliza COOLTECH – Szczecin

Dzięki badaniom, które potwierdziły, że bardzo niska temperatura trwale niszczy komórki tłuszczowe, powstały zabiegi krioilipolizy, które powodują całkowity rozpad komórki tłuszczowej. Godnym uwagi jest fakt, iż po zabiegach, na obszarach, gdzie był on wykonany, zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej. Po 6 tygodniach od zabiegu mamy ostateczne efekty redukcji wagi i obwodów. Ponadto zabiegi są bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Idealny zabieg wyszczuplający brzuch czy boczki.

Zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej

Wyszczupla brzuch i boczki

Pełne efekty po 6 tygodniach

Nowość!!! kriolipoliza na podwójny podbródek

Odchudzanie przez zamrażanie

Jeśli chcesz pozbyć się miejscowej tkanki tłuszczowej zapraszamy do Kliniki Beauty w Szczecinie. Przyjdź na bezpłatną konsultację a dobierzemy odpowiedni dla Ciebie zabieg odchudzający.

KRIOLIPOLIZA ZABIEG ODCHUDZAJĄCY – SZCZECIN

Kriolipoliza Cooltech zabieg na drugi podbródek

kriolipoliza na podwójny podbródek

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Namiar tkanki tłuszczowej, który tworzy drugi podbródek to bardzo częsty problem nie tylko u osób otyłych. Przyczyny to przede wszystkim: nadwaga, ale też często jest to problem genetyczny czy też hormonalny. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o przyczynach powstawania drugiego podbródka na naszym blogu kliknij tutaj Skutkiem nadmiaru tkanki tłuszczowej właśnie w tym obszarze jest utrata wyraźnego owalu twarzy.

Jak zlikwidować drugi podbródek?

Jeden z najlepszych i bezpiecznych sposobów jest zabieg kriolipolizy Cooltech. Jest alternatywa do liposukcji podbródka. Zabieg kriolipolizy na podbródek jest bezpieczny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

Efekt zabiegu kriolipolizy Cooltech

to przede wszystkim młodszy wygląd, napięta skóra na podbródku i wyraźny owal twarzy

Cena jednorazowego zabiegu to 600 zł

Kriolipoliza COOLTECH nowa koncepcja modelowania ciała – zamroź swój tłuszcz – zacznij swoją podróż już dzisiaj

Nawet z dietą i planem treningowym często trudno jest zredukować tłuszcz w niektórych obszarach naszego ciała. Jeśli poszukujesz zabiegu odchudzającego, który przyniesie najlepsze efekty w redukcji komórek tłuszczowych, to kriolipoliza COOLTECH może być tym, czego szukasz.

COOLTECH przede wszystkim pomoże Ci zredukować złogi tłuszczu, które od lat starałeś się wyeliminować. Oprócz tego zaawansowana technologia kriolipolizy zapewnia kontrolowane chłodzenie. Komfortowo i bezpiecznie do najgłębszych warstw skóry. Co najważniejsze bezpiecznie zamraża komórki tłuszczowe, dzięki czemu obumierają w kontrolowany sposób, a organizm w naturalny sposób je wydala.

kriolipoliza cooltech szczecin

 

Kriolipoliza COOLTECH to najbardziej ekskluzywne i bezpieczne urządzenie do zabiegów kriolipolizy. To fantastyczna alternatywa dla liposukcji

KRIOLIPOLIZA COOLTECH ZABIEG ODCHUDZAJĄCY – SZCZECIN

Zalety zabiegu odchudzającego COOLTECH to widoczny efekt już po jednym zabiegu godnym uwagi jest fakt, iż jest on bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Przede wszystkim działanie technologii COOLTECH zostało potwierdzone klinicznie na podstawie ponad 1 000 000 zabiegów przy wskaźniku satysfakcji klientów przekraczającym 90%.

Co to jest kriolipoliza COOLTECH?

Zabieg COOLTECH to przede wszystkim redukcja tkanki tłuszczowej, dzięki zamrażaniu tkanki tłuszczowej w temperaturze -8º w całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny sposób.

Kriolipoliza COOLTECH – jedyna i nieinwazyjna, a przede wszystkim trwała metoda redukcji tkanki tłuszczowej dzięki działaniu niskich temperatur. Polega ona na schłodzeniu podskórnej tkanki tłuszczowej, która jest odizolowana od pozostałych tkanek dzięki działaniu próżni w głowicach urządzenia.

Podczas całego zabiegu podskórna tkanka tłuszczowa jest schłodzona do optymalnej temperatury ,w wyniku czego komórki tłuszczowe zostają uszkodzone, co prowadzi do procesu apoptozy – (trwałego uszkodzenia komórki} i zaczyna się proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Zabieg najczęściej wykonujemy na udach, bryczesach, brzuchu i boczkach, oprócz tego na ramionach, plecach i łydkach. Podsumowując, głowicę można nałożyć na wszystkie miejsca, gdzie jest możliwość odizolowania tkanki tłuszczowej.

Zabiegi kriolipolizy wykonujemy od 7 lat, mamy bardzo duże doświadczenie i bardzo dobre efekty u naszych klientów. Godnym uwagi jest fakt, iż dzięki stosowaniu tej metody jako najbardziej efektywnego zabiegu w redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej, osiągamy utratę wagi i zmniejszenie obwodów.

Jak działa kriolipoliza COOLTECH w procesie redukcji tkanki tłuszczowej?

Podczas zabiegu komórki tłuszczowe na skutek mrożenia rozpadają się i uwalniają kwasy tłuszczowe, które transportowane są przez układ limfatyczny, a następnie są wydalane z organizmu. Bardzo duża ilość badań klinicznych potwierdziła procesy trwałego zmniejszenia ilości komórek tłuszczowych.

Już po pierwszym zabiegu efekty będą widoczne po 2 tygodniach. Komórki tłuszczowe zostaną usunięte z Twojego organizmu w naturalny sposób, bez konieczności stosowania specjalnej diety, bez ćwiczeń czy przyjmowania tabletek czy suplementów . Godnym uwagi jest fakt, iż najlepsze i maksymalne efekty będą widoczne po 8 tygodniach od zabiegu.

Podsumowując, jest to jeden z najlepszych zabiegów odchudzających.

Bezpieczeństwo zabiegu jest gwarantowane dzięki zastosowaniu systemu kontroli temperatury, w wyniku czego nie dochodzi do nadmiernego schłodzenia pozostałych nerwów i tkanek, są one całkowicie bezpieczne w czasie zabiegu, nie pozostają także żadne przebarwienia na skórze. Ponieważ wiemy, jak ten fakt jest ważny dla zdrowia, dlatego urządzenie, na którym pracujemy, ma certyfikat medyczny, gwarantuje on całkowite bezpieczeństwo dla pacjenta . Efektem zabiegu jest utrata o30% % do 60 % grubości tkanki tłuszczowej.

Godnym uwagi jest fakt, iż zabiegi odchudzające wykonujemy od ponad 10 lat, mamy bardzo duże doświadczenie i wiedzę jak odchudzić twoje ciało.

Jak przebiega zabieg odchudzający kriolipolizy COOLTECH?

Krioilipoliza cooltech zamraża tłuszcz bez uszkodzenia włókien kolagenowych i elastyczności skóry, a następnie w naturalny i progresywny sposób poprzez układ limfatyczny usuwa komórki tłuszczowe z organizmu. Jest to zabieg nieinwazyjny, bez użycia igieł czy skalpela.

Przed zabiegiem umawiamy klienta na konsultacje w celu ustalenia obszaru zabiegu i ilości sesji.

W tym celu mierzymy grubość odizolowanej tkanki tłuszczowej. Parametr wprowadzamy bezpośrednio do programu urządzenia, dzięki temu automatycznie zostaje ustalony czas trwania zabiegu. Średnio jest to 70 minut.

Natomiast po nałożeniu głowicy regulujemy moc próżni w zależności od miejsca zabiegu i grubości tkanki tłuszczowej.

Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny, po czym wydalane z organizmu. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dlatego kriolipoliza COOLTECH niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwów.

Zabieg przeznaczony dla osób, które posiadają nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, w okolicach bioder, w dolnej części pleców ponadto na ramionach.

Ile sesji zabiegów będzie potrzebnych do uzyskania najlepszych efektów w odchudzaniu?

Najczęściej od 1 do 2 sesji na tym samym obszarze co 6-8 tygodni.

Godnym uwagi jest fakt, iż pierwsze efekty widoczne są już po 15 dniach.

Optymalne efekty redukcji tkanki tłuszczowej po 8 tygodniach od zabiegu.

Czy zabieg kriolipolizy COOLTECH jest bolesny?

Po pierwsze zabieg jest całkowicie bezbolesny, w pierwszej fazie czujemy tylko działanie próżni w głowicy.

Natomiast po zabiegu miejsce nim objęte może być przez krótki okres czasu delikatnie tkliwe.

Ponieważ zabieg jest nieinwazyjny, w związku z tym od razu po zabiegu możemy wrócić do codziennych obowiązków.

Jakie są efekty kriolipolizy COOLTECH?

 • przede wszystkim wyszczuplanie ciała
 • następnie miejscowe usunięcie tkanki tłuszczowej
 • ponadto stała redukcja komórek tłuszczowych
 • zmniejszenie otyłości ud, kolan, łydek i innych partii ciała
 • oprócz tego poprawa elastyczności skóry
 • powrót do codziennej aktywności od razu po zabiegu

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy COOLTECH?

 • po pierwsze ciąża i karmienie piersią
 • następnie zaburzenia pracy nerek
 • zaburzenia pracy wątroby
 • miejscowe zaburzenia krążenia
 • padaczka
 • rozrusznik serca
 • krioglobulinemia
 • ponadto choroba Raynaud
 • pokrzywka z zimna
 • miejscowe stany zapalne
 • oprócz tego niektóre choroby autoimmunologiczne

Wszystkie przeciwwskazania omawiamy z klientem podczas pierwszej konsultacji, ponieważ zdarzają się przypadki, że pomimo występowania jednego z nich można wykonać zabieg, ale tylko i wyłącznie za zgodą lekarza.

KRIOLIPOLIZA NAJSKUTECZNIEJSZY ZABIEG ODCHUDZAJĄCY – SZCZECIN KLINIKA BEAUTY PRZY UL. ZIELONOGÓRSKIEJ 31 W SZCZECINIE

 

Jeśli chcesz przeczytać więcej o zabiegach kriolipolizy zajrzyj na naszego bloga:

Przyjdź i pozwól się odmienić