Zespół Kliniki Beauty w Szczecinie

Zespół Kliniki Beauty dawniej Klinika Beauty Mazowiecka 13

 

Nasz Zespół to przede wszystkim wyspecjalizowana kadra kosmetologów i kosmetyczek, które profesjonalnie podejdą do każdego problemu i dobiorą odpowiednie zabiegi.

 

 

 

Katarzyna Sosnowska – Brudło lekarz medycyny estetycznej

lekarz medycyny estetycznej Klinika Beauty

 

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalizację z chirurgii ogólnej zdobyła na oddziale chirurgii ogólnej i gastroentrologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Katarzyna Sosnowska-Brudło to lekarz, który do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Jej szeroki zakres wiedzy w dziedzinie medycyny estetycznej pozwala na dobranie odpowiedniej metody do danego problemu. Zastosowanie wysokiej jakości produktów oraz niebywale utalentowana ręka Kasi zapewnia zadowolenie oraz satysfakcję z osiągniętego efektu pacjentki. Dzięki stałemu rozwojowi oraz udziału w kursach, kongresach i szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej Kasia zaskakuje nas coraz to bardziej innowacyjnymi metodami zabiegowymi.

 

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Aleksandra, kosmetolog, menager

kosmetolog klinika Beauty

 

Menager firmy i dyplomowany magister kosmetologii. Specjalistka w zakresie terapii odmładzających twarz anti-anging oraz zabiegów odchudzających i antycellulitowych przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Godnym uwagi jest fakt, iż od wielu lat współpracuje z Kliniką Beauty.  Ola stale podnosi swoje kwalifikacje, bierze udział w licznych kursach oraz szkoleniach branżowych. Ogromne doświadczenie Oli, gwarantuje bezpieczeństwo i doskonałe efekty zabiegów.

 

Ponadto pasjonatka podróży i książek kryminalnych. W wolnych chwilach piecze ciasta, a kalorie spala podczas treningów na siłowni.

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Magda, kosmetolog

kosmetolog Klinika Beauty

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie – magister kosmetolog.  Do wykonywanej pracy podchodzi z niebywałą starannością i uśmiechem. Pasjonatka odmładzających zabiegów iniekcyjnych oraz  odmładzających i antycellulitowych terapii na ciało. Magda zawsze dba o komfortowe samopoczucie  klientów, a podczas wykonywania zabiegu zapewnia pełen relaks i odprężenie. Godnym uwagi jest fakt, iż jej wieloletnie doświadczenie pomaga w prawidłowej ocenie problemu i dobraniu do niego najlepszej terapii.  

 

W wolnych chwilach lubi oglądać skandynawskie kryminały oprócz tego najnowsze produkcje na netflixie. Weekendy spędza ze swoim chłopakiem na spacerach i przygotowywaniu zdrowych, romantycznych kolacji.

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Anna, kosmetyczka

Kosmetyczka Klinika Beauty

 

Ania to miłośniczka zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, jej ciepłe i delikatne ręce sprawiają, że klientki wychodzą od nas wypoczęte, zrelaksowane i z osiągniętym efektem. Jej wieloletnie doświadczenie pozwala na holistyczne podejście do klientów, którzy chcieliby popracować nad swoją sylwetką. Każda z Pań po wizycie u Ani, wie jak powinna zmienić swoje nawyki żywieniowe, aby w szybszym czasie dotrzeć do zamierzonego celu. Ania jest analitykiem medycznym i bezboleśnie i szybko pobiera krew do zabiegów medycyny estetycznej.

 

Pasjonatka przyrody i pracy w ogrodzie. Uwielbia muzykę, szczególnie podczas podróży jej ukochanym samochodem. Prywatnie troskliwa mama i partnerka.

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Ania, kosmetolog

 
Licencjonowany kosmetolog, studentka II stopnia na kierunku kosmetologia na Pomorskim Uniwersytecie Pomorskim. Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia i urody oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta.
Prywatnie uwielbia podróżować i odhaczać nowe miejsca na mapie świata.  Oprócz tego wolne chwile spędza aktywnie na spacerach z psem i na siłowni.
 
 
 
 
 

Nasi specjaliści z pewnością dobiorą dla ciebie odpowiednią ilość i częstotliwość zabiegów. 

Dlatego nie czekaj zadzwoń i umów się już dzisiaj na wizytę kontakt

 

 

Zespół Klinika Beauty Szczecin