Zespół Kliniki Beauty w Szczecinie

Zespół Kliniki Beauty dawniej Klinika Beauty Mazowiecka 13

 

Nasz Zespół to przede wszystkim wyspecjalizowana kadra kosmetologów i kosmetyczek, które profesjonalnie podejdą do każdego problemu i dobiorą odpowiednie zabiegi.

 

 

 

Katarzyna Sosnowska – Brudło lekarz medycyny estetycznej

lekarz medycyny estetycznej - Klinika Beauty Szczecin

 

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalizację z chirurgii ogólnej zdobyła na oddziale chirurgii ogólnej i gastroentrologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Katarzyna Sosnowska-Brudło to lekarz, który do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Jej szeroki zakres wiedzy w dziedzinie medycyny estetycznej pozwala na dobranie odpowiedniej metody do danego problemu. Zastosowanie wysokiej jakości produktów oraz niebywale utalentowana ręka Kasi zapewnia zadowolenie oraz satysfakcję z osiągniętego efektu pacjentki. Dzięki stałemu rozwojowi oraz udziału w kursach, kongresach i szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej Kasia zaskakuje nas coraz to bardziej innowacyjnymi metodami zabiegowymi.

 

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Aleksandra  Markiel, kosmetolog, menager

Kosmetolog - klinika Beauty Szczecin

 

Kosmetologię ukończyła na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Kosmetolog z pasją i ogromną wiedzą. Ola specjalizuje się zarówno w dziedzinie zabiegów na twarz jak i ciało. Jej wieloletnie doświadczenie w pracy z ciężkimi przypadkami pozwala na rozpoznanie wielu przypadłości, ale i przyczyn ich powstawania. Ponadto, Ola to osoba o niebywale rozwiniętym poczuciu humoru, który udziela się każdej klientce.

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Emilia Nowak, recepcjonistka

recepcjonistka - klinika Beauty Szczecin

 

Studentka drugiego roku kosmetologii w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej. Recepcjonistka, która od samego wejścia zapewni wam miłą atmosferą. Odpowie na wasze obawy dotyczące zabiegów oraz zaproponuje dogodny termin wizyty. Zadba, aby spotkanie z nami przebiegło komfortowo i z zachowaniem wszelkich procedur sanitarnych.

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Anna Włodarczyk, kosmetyczka

kosmetyczka - Klinika Beauty Szczecin

 

Ania to miłośniczka zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, jej ciepłe i delikatne ręce sprawiają, że klientki wychodzą od nas wypoczęte, zrelaksowane i z osiągniętym efektem. Jej wieloletnie doświadczenie pozwala na holistyczne podejście do klientki, która chciałaby popracować nad swoją sylwetką. Każda z Pań po wizycie u Ani, wie jak powinna zmienić swoje nawyki żywieniowe, aby w szybszym czasie dotrzeć do zamierzonego celu.

 

 

Magdalena Strzębała, kosmetolog

kosmetolog - Klinika Beauty Szczecin

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Kosmetolog, który do swojej pracy podchodzi z niebywałą starannością i uśmiechem. Magda bardzo ceni spokój klientki, dlatego podczas wykonywania zabiegu zapewnia relaks i odprężenie. Jej kilkuletnie doświadczenie pomaga w prawidłowej ocenie problemu i dobraniu do niego odpowiedniej terapii.

 

 
 
 
 
 

Nasi specjaliści z pewnością dobiorą dla ciebie odpowiednią ilość i częstotliwość zabiegów. 

Dlatego nie czekaj zadzwoń i umów się już dzisiaj na wizytę kontakt

 

 

Zespół Klinika Beauty Szczecin