Skip links

Zespół Kliniki Beauty w Szczecinie

Zespół Kliniki Beauty Medycyna Estetyczna

Miejsce tworzą ludzie, to właśnie dlatego mamy najlepsze opinie wśród naszych klientów i pacjentów.

Nasi specjaliści oprócz pełnego profesjonalizmu w wykonywanych zabiegach, stworzyli miejsce pełne empatii i miłej atmosfery, gdzie każdy otrzyma odpowiedź i radę na nurtujące go problemy.

Doskonale rozumiemy, że temat dobrego wyglądu nie dla każdego jest jednoznaczny i wymaga różnorodnego podejścia. Dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego, kto chce skorzystać z naszych zabiegów. W tym celu proponujemy zawsze całkowicie bezpłatną konsultację. Cel takiego spotkania to wysłuchanie potrzeb i zaproponowanie najlepszego rozwiązania.

lekarz medycyny estetycznej Szczecin

Katarzyna Sosnowska – Brudło


Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalizację z chirurgii ogólnej zdobyła na oddziale chirurgii ogólnej i gastroentrologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Katarzyna Sosnowska-Brudło to lekarz, który do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Jej szeroki zakres wiedzy w dziedzinie medycyny estetycznej pozwala na dobranie odpowiedniej metody do danego problemu. Zastosowanie wysokiej jakości produktów oraz niebywale utalentowana ręka Kasi zapewnia zadowolenie oraz satysfakcję z osiągniętego efektu pacjentki. Dzięki stałemu rozwojowi oraz udziału w kursach, kongresach i szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej Kasia zaskakuje nas coraz to bardziej innowacyjnymi metodami zabiegowymi.

Kornelia Morisson-Sarapak - Zespół Kliniki Beauty w Szczecinie

Lekarz Medycyny estetycznEJ SzCZECIN

Lek. Kornelia Morisson-Sarapak

Lekarz medycyny estetycznej, chirurg jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 2 w Szczecinie. W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego (GSWH). Stale kształci się w tym zakresie, uczestnicząc w szkoleniach, a także kongresach i sympozjach. Od 2018 roku pracuje także w SPWSZ na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej, gdzie czynnie uczestniczy w operacjach z zakresu chirurgii ogólnej, transplantacyjnej, onkologicznej i naczyniowej. Jej celem jako specjalistki medycyny estetycznej jest wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna pacjenta. Zabiegi medycyny estetycznej stanowią dla niej drogę do poprawy samopoczucia i samooceny pacjenta. 

Godnym uwagi jest fakt, iż doświadczenie, które zdobywa na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPWSZ, wykorzystuje, aby zapewnić pacjentom optymalne rezultaty, dbając o każdy szczegół zabiegu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej  i anti-aging z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (np. powiększanie ust, wypełnianie doliny łez, bruzd jak również zmarszczek) oprócz tego zabiegi niwelowania zmarszczek, leczenia nadpotliwości i bruksizmu. Oferuje także procedury z zakresu dermatochirurgii, takie jak usuwanie zmian skórnych (np. tłuszczaków, włókniaków, zmian podskórnych i znamion barwnikowych). Zajmuje się również leczeniem blizn (ostrzykiwanie sterydami, plastyka blizn). Skleroterapia, w zakresie tej działalności oferuje również konsultacje chirurgiczne.

kosmetolog, menager Szczecin

Aleksandra

Menager firmy i dyplomowany magister kosmetologii. Specjalistka w zakresie terapii odmładzających twarz anti-anging oraz zabiegów odchudzających i antycellulitowych przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Godnym uwagi jest fakt, iż od wielu lat współpracuje z Kliniką Beauty. Ola stale podnosi swoje kwalifikacje, bierze udział w licznych kursach oraz szkoleniach branżowych. Ogromne doświadczenie Oli, gwarantuje bezpieczeństwo i doskonałe efekty zabiegów.

Ponadto pasjonatka podróży i książek kryminalnych. W wolnych chwilach piecze ciasta, a kalorie spala podczas treningów na siłowni.

Kosmetolog, Szczecin

Magda

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie – magister kosmetolog.  Do wykonywanej pracy podchodzi z niebywałą starannością i uśmiechem. Pasjonatka odmładzających zabiegów iniekcyjnych oraz  odmładzających i antycellulitowych terapii na ciało. Magda zawsze dba o komfortowe samopoczucie klientów, a podczas wykonywania zabiegu zapewnia pełen relaks jak również odprężenie. Godnym uwagi jest fakt, iż jej wieloletnie doświadczenie pomaga w prawidłowej ocenie problemu i dobraniu do niego najlepszej terapii.  

W wolnych chwilach lubi oglądać skandynawskie kryminały oprócz tego najnowsze produkcje na netflixie. Weekendy spędza ze swoim chłopakiem na spacerach i przygotowywaniu zdrowych, romantycznych kolacji.

Kosmetyczka, Szczecin

Anna

Ania to miłośniczka zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, jej ciepłe i delikatne ręce sprawiają, że klientki wychodzą od nas wypoczęte, zrelaksowane, a przede wszystkim z osiągniętym efektem. Jej wieloletnie doświadczenie pozwala na holistyczne podejście do klientów, którzy chcieliby popracować nad swoją sylwetką. Każda z Pań po wizycie u Ani, wie jak powinna zmienić swoje nawyki żywieniowe, aby w szybszym czasie dotrzeć do zamierzonego celu. Ania jest analitykiem medycznym i bezboleśnie jak również szybko pobiera krew do zabiegów medycyny estetycznej.

Pasjonatka przyrody i pracy w ogrodzie. Uwielbia muzykę, szczególnie podczas podróży jej ukochanym samochodem. Prywatnie troskliwa mama i partnerka.

Kosmetolog, Szczecin

Ania

Licencjonowany kosmetolog, studentka II stopnia na kierunku kosmetologia na Pomorskim Uniwersytecie Pomorskim. Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia i urody oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta.
Prywatnie uwielbia podróżować jak również odhaczać nowe miejsca na mapie świata. Oprócz tego wolne chwile spędza aktywnie na spacerach z psem i na siłowni.
Kamila

Kosmetolog, Szczecin

Kamila

Kosmetolog, która dołączyła do zespołu Kliniki Beauty w marcu 2023 roku.
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Kosmetologia, aktualnie studentka na kierunku pielęgniarskim. Przez trzy lata pracowała jako nauczyciel zajęć praktycznych w Szkole Policealnej Cosinus.
Ukończyła wiele szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.
Specjalizuje się w zabiegach anty-age jak również pielęgnacyjnych twarzy. Do każdego podchodzi indywidualnie, dobierając odpowiednią procedurę zabiegową.
Prywatnie miłośniczka sportów, fanka morsowania i oprócz tego spacerów w górach.

Medycyna estetyczna

Wiktoria Osztreicher

Swoją prace mogę określić jako pasje. Moim celem jest podkreślenie piękna oraz pomoc przy ewentualnych defektach, kompleksach. Ciągle się rozwijam, biorę udział w licznych szkoleniach, szukam nowości na rynku, wspaniałych produktów oraz rozwiązań by zabiegi dla moich klientów były komfortowe, przyjemne jak również dawały najwyższy poziom satysfakcji z efektów.