Zespół Kliniki Beauty w Szczecinie

Zespół Kliniki Beauty dawniej Klinika Beauty Mazowiecka 13

 

Nasz Zespół to przede wszystkim wyspecjalizowana kadra kosmetologów i kosmetyczek, które profesjonalnie podejdą do każdego problemu i dobiorą odpowiednie zabiegi.

 

 

 

Tomasz Konopka lekarz medycyny estetycznej

 

Lekarz zajmujący się medycyną estetyczną od 2016 roku. Ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w 2013 roku. Odbył liczne krajowe i zagraniczne kursy z zakresu medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Międzynarodowej Akademii lekarzy medycyny estetycznej (International Academy of Aesthetics).

 

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Aleksandra  Markiel

Kosmetolog - klinika Beauty Szczecin

 

Kosmetolog i menedżer w Klinice Beauty. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Godnym uwagi jest fakt, iż aktywnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach dotyczących kosmetologii i medycyny estetycznej. Co najważniejsze profesjonalna w każdym calu. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zawodzie kosmetologa, o czym przekonały się wszystkie jej Klientki.

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Natalia Woźniak

kosmetolog - Klinika Beauty Szczecin

 

Recepcjonistka oprócz tego  Kosmetolog w Klinice Beauty. Ukończyła Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej na kierunku Kosmetologia. Natalia jest młodym Kosmetologiem lecz rzetelnie i ambitnie podchodzi do swojej pracy, zadowolenie Klientek to jej priorytet. Każdego klienta przyjmuje z serdecznością i uśmiechem oraz służy pomocą w każdej sytuacji.

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Anna Włodarczyk

kosmetyczka - Klinika Beauty Szczecin

 

Kosmetyczka w Klinice Beauty. Ania posiada bardzo duże doświadczenie w zabiegach na twarz i ciało. Oprócz tego miłośniczka pielęgnacyjnych zabiegów na twarz. Dzięki swoim autorskim masażom i osobowości Ania wprowadza wyjątkową atmosferę w gabinecie, a każda Klientka wychodzi od niej zadowolona z efektów i w pełni zrelaksowana.

 

 

Magdalena Strzębała

Zespół Kliniki Beauty Szczecin

 

Kosmetolog w Klinice Beauty. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W zawodzie Kosmetologa ma już Kilkuletnie doświadczenie. Godnym uwagi jest fakt, iż do swojego zawodu podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Zadowolenie klientek jest jej priorytetem.
 
 
 
 
 

Nasi specjaliści z pewnością dobiorą dla ciebie odpowiednią ilość i częstotliwość zabiegów. 

Dlatego nie czekaj zadzwoń i umów się już dzisiaj na wizytę kontakt

 

 

Zespół Kliniki Beauty Szczecin