Zespół Kliniki Beauty w Szczecinie

Zespół Kliniki Beauty dawniej Klinika Beauty Mazowiecka 13

 

Nasz Zespół to przede wszystkim wyspecjalizowana kadra kosmetologów i kosmetyczek, które profesjonalnie podejdą do każdego problemu i dobiorą odpowiednie zabiegi.

 

 

 

Katarzyna Sosnowska – Brudło lekarz medycyny estetycznej

lekarz medycyny estetycznej - Klinika Beauty Szczecin

 

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalizację z chirurgii ogólnej zdobyła na oddziale chirurgii ogólnej i gastroentrologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Słuchacz podyplomowej szkoły medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Po zdaniu egzaminu i złożeniu pracy dyplomowej uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej. Katarzyna Sosnowska – Brudło od wielu lat pogłębia swą wiedzę na kongresach naukowych, uczestniczy w specjalistycznych kursach i warsztatach doskonalących umiejętności praktyczne w medycynie estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti aging. W swojej praktyce łączy techniki medycyny estetycznej, dermatochirurgii i laseroterapii co daje możliwość indywidualnego podejścia do klientki w celu uzyskania satysfakcjonujących efektów.

 

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Aleksandra  Markiel

Kosmetolog - klinika Beauty Szczecin

 

Kosmetolog i menedżer w Klinice Beauty. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Godnym uwagi jest fakt, iż aktywnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach dotyczących kosmetologii i medycyny estetycznej. Co najważniejsze profesjonalna w każdym calu. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zawodzie kosmetologa, o czym przekonały się wszystkie jej Klientki.

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Natalia Woźniak

kosmetolog - Klinika Beauty Szczecin

 

Recepcjonistka oprócz tego  Kosmetolog w Klinice Beauty. Ukończyła Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej na kierunku Kosmetologia. Natalia jest młodym Kosmetologiem lecz rzetelnie i ambitnie podchodzi do swojej pracy, zadowolenie Klientek to jej priorytet. Każdego klienta przyjmuje z serdecznością i uśmiechem oraz służy pomocą w każdej sytuacji.

 

 

Zespół Kliniki Beauty – Anna Włodarczyk

kosmetyczka - Klinika Beauty Szczecin

 

Kosmetyczka w Klinice Beauty. Ania posiada bardzo duże doświadczenie w zabiegach na twarz i ciało. Oprócz tego miłośniczka pielęgnacyjnych zabiegów na twarz. Dzięki swoim autorskim masażom i osobowości Ania wprowadza wyjątkową atmosferę w gabinecie, a każda Klientka wychodzi od niej zadowolona z efektów i w pełni zrelaksowana.

 

 

Magdalena Strzębała

Zespół Kliniki Beauty Szczecin

 

Kosmetolog w Klinice Beauty. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W zawodzie Kosmetologa ma już Kilkuletnie doświadczenie. Godnym uwagi jest fakt, iż do swojego zawodu podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Zadowolenie klientek jest jej priorytetem.
 
 
 
 
 

Nasi specjaliści z pewnością dobiorą dla ciebie odpowiednią ilość i częstotliwość zabiegów. 

Dlatego nie czekaj zadzwoń i umów się już dzisiaj na wizytę kontakt

 

 

Zespół Kliniki Beauty Szczecin