Skip links

Zabiegi odchudzające – Szczecin

Zabiegi odchudzające – nadwaga i otyłość to problemy, które dotykają bardzo dużą grupę osób, bez względu na wiek i płeć. Jest też wiele powodów gromadzenia się tkanki tłuszczowej i odkładania jej w różnych obszarach ciała. Najczęściej powodem jest zła dieta jak również brak ruchu. Jednak osoby, które dbają o siebie, dobrze się odżywiają i ćwiczą, również nie radzą sobie z opornym tłuszczem. Bardzo często u kobiet, przyczyną nadmiaru tkanki tłuszczowej jest zaburzona gospodarka hormonalna.

Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową

Dzisiejsza kosmetologia ma bardzo szeroką ofertę zabiegów odchudzających do miejscowego usuwania tkanki tłuszczowej na brzuchu, boczkach, udach czy ramionach.

WSZYSTKIE NASZE ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE SĄ NIEINWAZYJNE I BEZPIECZNE DLA KLIENTA

Technologia mikrofal zabieg odchudzający i redukcja cellulitu – Szczecin

W zabiegu wykorzystane są mikrofale, które docierają do głębokich warstw skóry, gdzie znajduje się tkanka tłuszczowa. Zabieg zmniejsza ilość komórek tłuszczowych na stałe. Dodatkowo redukuje cellulit i napina skórę. Dzieje się tak, ponieważ zastosowano dwie głowice, które penetrują skórę właściwą na różnej głębokości. Godnym uwagi jest fakt, iż efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zabieg jest bezbolesny jak również całkowicie bezpieczny. Jest to zabieg odchudzający na takie partie ciała jak brzuch, nogi czy plecy.

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej

Redukuje cellulit i napina skórę

Ujędrnienie ciała

Zabieg na odchudzanie kriolipoliza

Dzięki badaniom, które potwierdziły, że bardzo niska temperatura trwale niszczy komórki tłuszczowe, powstały zabiegi krioilipolizy, które powodują całkowity rozpad komórki tłuszczowej. Godnym uwagi jest fakt, iż po zabiegach, na obszarach, gdzie był on wykonany, zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej. Po 6 tygodniach od zabiegu mamy ostateczne efekty redukcji wagi jak również obwodów. Ponadto zabiegi są bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Przede wszystkim jest to idealny zabieg wyszczuplający brzuch czy boczki.

Zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej

Wyszczupla brzuch i boczki

Pełne efekty po 6 tygodniach

Zabieg na redukcję tkanki tłuszczowej – trójpolarnymi falami radiowymi

Fale radiowe podczas zabiegu podgrzewają komórki tłuszczowe, co powoduje osłabienie błony komórkowej. Staje się ona bardziej przepuszczalna i nadmiar tłuszczu wydostaje się poza komórkę, co powoduje zmniejszenie jej objętości. Po zabiegu nasze ciało jest wymodelowane, a ponadto dzięki działaniom fal radiowych na fibroblasty ujędrnia się i zmniejsza się cellulit.

Napięta, gładka i jędrna skóra

Likwidacja złogów tłuszczowych

Skuteczna redukcja celulitu

endermologia LPG

Zabieg modelujący i odchudzający endermologia lpg

Sekret zabiegów Endermologii LPG to masaż w podciśnieniu. Komórki tłuszczowe poddane tak intensywnemu działaniu zmniejszają swoją objętość i dzięki temu zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej. Dodatkowym efektem zabiegu, oprócz odchudzenia jest redukcja cellulitu i ujędrnianie skóry. Godnym uwagi jest fakt, iż po zabiegach Endermologii LPG sylwetka jest szczuplejsza, a ujędrnione ciało pozbawione jest cellulitu.

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie ciała

wymodelowanie sylwetki

Fala uderzeniowa zabieg odchudzający

zabiegu tym fale akustyczne wykorzystuje się do rozbijania złogów tłuszczowych, przede wszystkim daje to szybki efekt redukcji cellulitu. Dodatkowym jednak efektem jest zmniejszenie się tkanki tłuszczowej. Natomiast uszkodzone komórki tłuszczowe usuwane są przez układ limfatyczny. Dlatego nasze ciało staje się gładkie pozbawione cellulitu i tkanki tłuszczowej. W badaniach klinicznych udowodniono, że połączenie zabiegu falą akustyczną z kriolipolizą znacznie poprawia jak również przyśpiesza efekt opornego tłuszczu.

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie skóry

modelowanie i ujędrnianie pośladków

Elektrostymulacja mięśni

Jeśli chcesz szybko zbudować masę mięśniową jak również zredukować tkankę to zabieg elektrostymulacji jest właśnie dla Ciebie. Zabieg należy wykonać w serii.

Odchudzanie

Budowanie mięśni

Wymodelowanie sylwetki