Skip links

Zabiegi na biust – Szczecin

Na wielkość i kształt kobiecych piersi wpływ ma przede wszystkim genetyka, ciąże, jak i częste wahania wagi ciała oraz wiek. Jędrny i duży biust to kanon dzisiejszych czasów. Operacyjne powiększanie biustu to jeden z najczęściej wykonywany zabiegów w klinikach chirurgii plastycznej. Najnowsze technologie w klinikach kosmetycznych mają programy dedykowane na skórę biustu i dekoltu. Serie zabiegów dają bardzo dobre efekty takie jak:

delikatne podniesienie piersi

ujędrnienie skóry.

Odpowiednia pielęgnacja powoduje, że piersi nabierają ładnego kształtu i pięknie wyglądają bez względu na ich wielkość.

Jak nieinwazyjnie i bezpiecznie powiększyć piersi?

Endermolift zabieg na biust

Endermolift LPG – to zabieg, który przede wszystkim ujędrnia skórę. Masaż wzmacnia fibroblasty, które produkują się więcej kolagenu i kwasu hialuronowego. Zabieg obejmuje skórę na dekolcie i piersiach, dzięki temu daje efekt delikatnego uniesienia i ponadto zaokrąglenia biustu. Do uzyskania najlepszych efektów potrzebna jest seria zabiegów min. 10 .

Zabieg zalecany jest dla Pań z mniejszym biustem, u których skóra straciła jędrność w wyniku utraty wagi lub po okresie karmienia piersią.

Thermolifting na podczerwień zabieg ujędrniający piersi

Thermolifting na podczerwień to urządzenie stworzone do bezoperacyjnego liftingu skóry. Jeden z programów jest przeznaczony do ujędrniania skóry na biuście i dekolcie. Podczerwień, która daje przyjemne uczucie ciepła podczas zabiegu, ma za zadanie zagęścić skórę i zredukować wiotkość. Jest to idealny zabieg dla cieńszych skór, jakie najczęściej szybciej ulegają działaniu grawitacji z upływem lat.

Zabieg jest bezpieczny, przyjemny bez okresu rekonwalescencji. Zalecana seria to 3 zabiegi w odstępach jednego miesiąca.

Jak usunąć rozstępy na piersiach?

Częste wahania wagi ciała lub ciąża powodują powstawanie rozstępów na piersiach.

Karboksyterapia zabieg na rozstępy

Karboksyterapia to technologia wykorzystywana w zabiegach na rozstępy. Piersi są takim obszarem cała, gdzie rozstępy powstają bardzo często, zwłaszcza po ciąży lub po dużych wahaniach wagi ciała. Zabiegi karboksyterapii znacznie zmniejszają widoczność zmian na skórze.