Skip links

Zabiegi na cellulit Szczecin

Cellulit to problem, który dotyka prawie 90% kobiet bez względu na wiek i wagę. Kobiety walczą z nim, stosują różne sposoby na cellulit takie jak restrykcyjna dieta, ćwiczenia czy masaże. Jednak powszechnie wiadomo jak trudno pozbyć się cellulitu.

Od wielu lat firmy kosmetyczne doskonalą technologię do redukcji cellulitu.

W zabiegach na cellulit prym wiedzie Endermologia LPG. Równie skuteczne są zabiegi falą uderzeniową, czy falami radiowymi, które całkowicie redukują cellulit na udach czy pośladkach.

Onda

ENDERMOLOGIA LPG

FALA UDERZENIOWA STORZ MEDICAL

KARBOKSYTERAPIA

THERMOLIFTING TRÓJPOLARNYMI FALAMI RADIOWYMI

Jesli chcesz się pozbyc cellulitu, zapoznaj się z ofertą naszych zabiegów, które są najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu

Onda zabieg odchudzający i redukcja cellulitu – Szczecin

Onda dzięki zastosowaniu mikrofal Coolwaves jest zabiegiem, który redukuje cellulit. Dzięki zastosowaniu dwóch głowic, które przesyłają falę na różną głębokość pod skórę, redukują nawet bardzo zaawansowany cellulit. Ponadto Onda trwale redukuje tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie ciała

Endermologia lpg – intensywny masaż na cellulit

Endermologia LPG, dzięki zastosowaniu unikalnej technologii mechanicznych rolek, wykorzystywanych do intensywnego masażu ciała, rozbija złogi tłuszczowe i uelastycznia fibroblasty. Jest to masaż próżniowy, który działa na tkankę łączną, jak również pobudza układ limfatyczny. Dzięki temu po zabiegu organizm szybciej eliminuje toksyny i oczyszcza się, Efektem takiego masażu jest redukcja cellulitu, ujędrnienie ciała i wymodelowanie sylwetki.

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie ciała

wymodelowanie sylwetki

Fala uderzeniowa storz medical- sposób na redukcję cellulitu

Fala uderzeniowa jest jednym z najlepszych zabiegów na cellulit. Wyniki badań klinicznych pokazują, że po serii zabiegów cellulit zmniejsza się praktycznie do zera. Fala uderza w złogi tłuszczowe, rozbija je, powodując w ten sposób redukcję cellulitu i dodatkowo zmniejszenie tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Zabiegi falą uderzeniową również modelują i ujędrniają pośladki.

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie skóry

modelowanie i ujędrnianie pośladków

Thermolifting trójpolarnymi falami radiowymi – skuteczny zabieg na cellulit

Thermolifting wykorzystuje fale radiowe do stymulacji fibroblastów oraz dzięki wysokiej temperaturze likwiduje złogi tłuszczowe. Skóra po zabiegach staje się gładka, pozbawiona cellulitu. Ponadto dzięki produkcji przez fibroblasty nowego kolagenu, skóra jest napięta i odzyskuje jędrność.

Napięta, gładka i jędrna skóra

Likwidacja złogów tłuszczowych

Skuteczna redukcja celulitu

Karboksyterapia zabieg na redukcję cellulitu

Ostrzykiwanie dwutlenkiem węgla obszarów objętych zmianami, jakim jest cellulit, daje bardzo dobre efekty w redukcji pomarańczowej skórki. Zabiegi wykonuje się na udach, pośladkach czy ramionach. Skóra staje się gładka już po serii kilku zabiegów. Podany pod skórę gaz rozwarstwia tkanki , powoduje to mocne dotlenie obszaru, który został poddany zabiegowi. Dzięki temu tkanka łączna regeneruje się i nierówności na skórze zanikają. Dodatkowym efektem jest mocne napięcie skóry, dzięki powstałym w tym procesie nowym włóknom kolagenowym. Karboksyterapia jest również zabiegiem ,który likwiduje rozstępy.

Napięta skóra

Likwidacja roztępów

Redukcja pomarańczowej skóry