Skip links

Zabiegi na cellulit Szczecin

Cellulit to problem, który dotyka prawie 90% kobiet bez względu na wiek jak również wagę. Kobiety walczą z nim, stosują różne sposoby na cellulit takie jak restrykcyjna dieta, ćwiczenia czy masaże. Jednak powszechnie wiadomo jak trudno pozbyć się cellulitu.

Od wielu lat firmy kosmetyczne doskonalą technologię do redukcji cellulitu.

W zabiegach na cellulit prym wiedzie Endermologia LPG. Równie skuteczne są zabiegi falą uderzeniową, czy falami radiowymi, które całkowicie redukują cellulit na udach czy pośladkach.

MIKROFALE

ENDERMOLOGIA LPG

FALA UDERZENIOWA

KARBOKSYTERAPIA

TRÓJPOLARNE FALE RADIOWE

Jesli chcesz się pozbyc cellulitu, zapoznaj się z ofertą naszych zabiegów, które są najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu

Mikrofale zabieg odchudzający i redukcja cellulitu – Szczecin

Technologia firmy Deka dzięki zastosowaniu mikrofal jest zabiegiem, który redukuje cellulit. Dzięki zastosowaniu dwóch głowic, które przesyłają mikrofale na różną głębokość pod skórę, przeznaczona jest do zabiegów na zaawansowany stopień cellulitu. Ponadto mikrofale działając na błony komórek tłuszczowych, redukują tkankę tłuszczową i ujędrniają skórę.

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie ciała

endermologia LPG

Endermologia lpg – intensywny masaż na cellulit

Endermologia LPG, dzięki zastosowaniu unikalnej technologii mechanicznych rolek, wykorzystywanych do intensywnego masażu ciała, rozbija złogi tłuszczowe i uelastycznia fibroblasty. Jest to masaż próżniowy, który działa na tkankę łączną, jak również pobudza układ limfatyczny. Dzięki temu po zabiegu organizm szybciej eliminuje toksyny i oczyszcza się, Efektem takiego masażu jest redukcja cellulitu, ujędrnienie ciała i wymodelowanie sylwetki.

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie ciała

wymodelowanie sylwetki

Fala uderzeniowa – sposób na redukcję cellulitu

Fala uderzeniowa jest jednym z najlepszych zabiegów na cellulit. Wyniki badań klinicznych pokazują, że po serii zabiegów cellulit zmniejsza się praktycznie do zera. Fala uderza trafia w złogi tłuszczowe, rozbija je, powodując w ten sposób redukcję cellulitu i dodatkowo zmniejszenie tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Ponadto zabiegi falą uderzeniową modelują i ujędrniają pośladki.

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie skóry

modelowanie i ujędrnianie pośladków

Trójpolarne fale radiowe – skuteczny zabieg na cellulit

Technologia fal radiowych służy do stymulacji fibroblastów, a dzięki wysokiej temperaturze wywołanej podczas zabiegu działa na błony komórek tłuszczowych. Efekt to gładka skóra pozbawiona cellulitu. Ponadto dzięki produkcji przez fibroblasty nowego kolagenu, skóra jest napięta jak również odzyskuje jędrność.

Napięta, gładka i jędrna skóra

Likwidacja złogów tłuszczowych

Skuteczna redukcja celulitu

Karboksyterapia zabieg na redukcję cellulitu

Technologia podania dwutlenku węgla w obszarach objętych zmianami, jakim jest cellulit, daje bardzo dobre efekty w redukcji „pomarańczowej skórki”. Zabiegi wykonuje się na udach, pośladkach czy ramionach. Skóra staje się gładka już po serii kilku zabiegów. Podany pod skórę gaz rozwarstwia tkanki, powoduje to mocne dotlenie obszaru, który został poddany zabiegowi. Dzięki temu tkanka łączna regeneruje się i nierówności na skórze zanikają. Dodatkowym efektem jest mocne napięcie skóry, dzięki powstałym w tym procesie nowym włóknom kolagenowym. Oprócz tego karboksyterapia jest zabiegiem, który likwiduje rozstępy.

Napięta skóra

Likwidacja roztępów

Redukcja pomarańczowej skóry