Skip links

Zabiegi oczyszczające – Szczecin

Zabiegi oczyszczające twarz – Szczecin

Podstawą pielęgnacji skóry twarzy jest jej dokładne oczyszczenie. Taki zabieg należy wykonać nie tylko przed terapiami kosmetycznymi, ale także przed zabiegami medycyny estetycznej. Dobrze oczyszczona skóra gwarantuje najlepsze efekty zabiegów.
Dobór zabiegu zależy przede wszystkim od rodzaju cery. Dlatego tak ważna jest konsultacja przed zabiegowa, na której dobierzemy najlepszy zabieg oczyszczający dla Ciebie.
Dobrze oczyszczona skóra od razu daje efekt odmłodzenia jak również zdrowego wyglądu skóry.

Laser tulowy

Peelingi chemiczne

Mikrodermabrazja korundowa

Oczyszczanie twarzy

OxyGeneo

Zabieg Głębokie na oczyszczanie twarzy

Peeling migdałowy

zabieg oczyszczający twarz
kobieta opłukuje twarz po zabiegu oczyszczającym

Oczyszczanie twarzy w gabinecie kosmetycznym

Oczyszczanie twarzy – zanieczyszczona skóra twarzy, często nadmiernie przetłuszczająca się z rozszerzonymi porami to częsty problem niezależnie od wieku.

Powody takiego stanu są różne. W przypadku skóry tłustej to najczęściej genetyka. Skóra tłusta to również większy problem z zaskórnikami jak również poszerzonymi porami oraz zmianami trądzikowymi. Ważną rolę odgrywają też warunki pracy lub życia oraz ogólne zanieczyszczenie środowiska. Często powodem są problemy hormonalne, zwłaszcza w okresie dorastania lub pokwitania.

Oczyszczać powinno się każdy rodzaj cery. Ważne jest dobranie najlepszego zabiegu w zależności od rodzaju skóry

Zabieg oczyszczający twarz od razu daje widoczny efekt odmłodzenia. Dzieje się tak, ponieważ skóra po zabiegu odzyskuje blask, pory są niewidoczne, a zaskórniki znikają.

Jakie zabiegi oczyszczają skórę twarzy?

Najczęściej stosowane w gabinetach zabiegi oczyszczające to peelingi chemiczne lub wodne oraz mechaniczne oczyszczanie twarzy.

Idealnym czasem na oczyszczanie jest jesień, jednak niektóre skóry potrzebują regularnych zabiegów przez cały rok.

Zabiegi oczyszczające w gabinecie kosmetycznym to pierwszy krok do dalszej przygody dbania o zdrowy i młody wygląd. Są idealne również przed zabiegami liftingującymi, odmładzającymi czy medycyny estetycznej.

Tylko na dobrze oczyszczonej skórze, uzyskamy najlepsze jak również długotrwałe efekty.

Jeśli Twoja skóra wymaga zabiegu oczyszczania twarzy, zapraszamy do Kliniki Beauty w Szczecinie ul. Zielonogórska 31 na profesjonalne konsultacje w celu dobrania odpowiedniego rodzaju zabiegów.

zabieg oczyszczający

Jakie zabiegi na oczyszczanie twarzy?

Peelingi chemiczne – zabiegi ujędrniające i liftingujące skórę twarzy.

Peelingi chemiczne zabiegi oczyszczający twarz w gabinecie kosmetycznym

Peelingi chemiczne to zabiegi kosmetyczne, które bardzo dobrze oczyszczają twarz. Proces usuwania naskórka jest bardzo intensywny. Skóra po kilku dniach intensywnie złuszcza się jak również oczyszcza z zaskórników. Co najważniejsze efektem zabiegu jest jaśniejsza odmłodzona skóra z wygładzonymi zmarszczkami i zmniejszonymi porami. Tego rodzaju zabiegi oczyszczania twarzy wykonujemy w gabinecie kosmetycznym.

Zabiegi na przebarwienia Szczecin

Mikrodermabrazja korundowa zabieg oczyszczający twarz

Mikrodermabrazja korundowa to zabieg intensywnie oczyszczający wykonywany w gabinecie kosmetycznym. Polega on na mechanicznym ścieraniu naskórka za pomocą korundu (wodorotlenku glinu). Efekty widać już po pierwszym zabiegu, ponieważ skóra jest oczyszczona i rozjaśniona. Zabieg ten jest bardzo dobrym przygotowaniem skóry do innych zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ skóra pozbawiona zrogowaciałego naskórka lepiej przyswaja składniki odżywcze.

kobieta w trakcie Mezoterapii mikrogłowej

Oczyszczanie twarzy – Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg kosmetyczny przeznaczony dla skór z różnymi problemami. Między innymi bardzo dobrze oczyszcza twarz jak również zmniejsza pory. Odpowiednio dobrana technika zabiegu i składniki aktywne dostarczone podczas zabiegu dają efekt oczyszczonej i rozjaśnionej skóry.

OxyGeneo zabieg oczyszczający na twarz

OxyGeneo to nowoczesny zabieg mający na celu oczyszczenie twarzy, dotlenienie skóry jak również wprowadzenie w głąb skóry składników aktywnych.

Twarz po zabiegu jest od razu rozjaśniona, wygląda promiennie i młodo.

Zabiegi na przebarwienia i oczyszczające

Zabieg Głębokie na oczyszczanie twarzy-mikrodermabrazja z kwasem owocowym i z mezoterapią bezigłową

Zabieg głębokiego oczyszczania ma przede wszystkim oczyścić twarz. Zastosowanie, aż trzech technik w jednej procedurze gwarantuje bardzo dobre i szybkie efekty.

Mikrodermabrazja korundowa to mechaniczne ścieranie starego naskórka. Następnie na wstępnie oczyszczoną twarz aplikowany jest kwas owocowy, który penetruje skórę w głębszych warstwach. Powoduje to efekt jeszcze mocniejszego usuwania zrogowaciałej warstwy skóry i usunięcia zanieczyszczeń. Ostatni etap to mezoterapia bezigłowa, dzięki której do skóry podane są odpowiednio dobrane składniki odżywcze. Dobrze oczyszczona i złuszczona skóra twarzy bardzo dobrze wchłania aktywne preparaty, które odmładzają, jak również regenerują skórę twarzy.

Zabieg głębokiego oczyszczania twarzy jest podstawowym zabiegiem oczyszczającym dla skór tłustych i zanieczyszczonych. Powinien poprzedzać wszystkie zabiegi pielęgnacyjne lub odmładzające.

Zabieg oczyszczający trwa około 90 minut.

peeling migdałowy na przebarwienia w Szczecinie

Peeling chemiczny MELANOSTOP TRAN 3X

Intensywna terapia dla skór z przebarwieniami. Zabieg dodatkowo oczyszcza i odmładza skórę. Rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu.