Zabiegi oczyszczające twarz – Szczecin

 

 

Oczyszczanie twarzy w gabinecie kosmetycznym

Oczyszczanie twarzy – zanieczyszczona skóra twarzy, często nadmiernie przetłuszczająca się z rozszerzonymi porami to częsty problem niezależnie od wieku.

Powody takiego stanu są różne. W przypadku skóry tłustej to najczęściej to genetyka. Skóra tłusta to również większy problem z zaskórnikami i poszerzonymi porami oraz zmianami trądzikowymi. Ważną rolę odgrywają też warunki pracy lub życia oraz ogólne zanieczyszczenie środowiska. Często powodem są problemy hormonalne, zwłaszcza w okresie dorastania lub pokwitania.

 

Oczyszczać powinno się każdy rodzaj cery. Ważne jest dobranie najlepszego zabiegu w zależności od rodzaju skóry

Zabieg oczyszczający twarz od razu daje widoczny efekt odmłodzenia. Dzieje się tak, ponieważ skóra po zabiegu skóra odzyskuje blask, pory są niewidoczne, a zaskórniki znikają.

Jakie zabiegi oczyszczają skórę twarzy ?

Najczęściej stosowane w gabinetach zabiegi oczyszczające to peelingi chemiczne lub wodne oraz mechaniczne oczyszczanie twarzy.

Idealnym czasem na oczyszczanie jest jesień , jednak niektóre skóry potrzebują regularnych zabiegów przez cały rok.

Zabiegi oczyszczające w gabinecie kosmetycznym to pierwszy krok do dalszej przygody dbania o zdrowy i młody wygląd. Idealne również przed zabiegami liftingującymi, odmładzającymi czy medycyny estetycznej.

Tylko na dobrze oczyszczonej skórze, uzyskamy najlepsze i długotrwałe efekty.

 

 

 

Jeśli Twoja skóra wymaga zabiegu oczyszczania twarzy, zapraszamy do Kliniki Beauty w Szczecinie ul. Kołłątaja 31 na profesjonalne konsultacje w celu dobrania odpowiedniego rodzaju zabiegów.

 

 

 

 

 

Jakie zabiegi na oczyszczanie twarzy?

 

 

Peelingi chemiczne zabiegi oczyszczający twarz w gabinecie kosmetycznym

Peelingi chemiczne to zabiegi kosmetyczne, które bardzo dobrze oczyszczają twarz. Proces usuwania naskórka jest bardzo intensywny. Skóra po kilku dniach intensywnie złuszcza się i oczyszcza z zaskórników. Co najważniejsze efektem zabiegu jest jaśniejsza odmłodzona skóra z wygładzonymi zmarszczkami i zmniejszonymi porami. Tego rodzaju zabiegi oczyszczania twarzy wykonujemy w gabinecie kosmetycznym.

 

 

WIĘCEJ O PEELINGACH CHEMICZNYCH

 

 

 

Mikrodermabrazja korundowa zabieg oczyszczający twarz

Mikrodermabrazja korundowa to zabieg intensywnie oczyszczający wykonywany w gabinecie kosmetycznym. Polega on na mechanicznym ścieraniu naskórka za pomocą korundu (wodorotlenku glinu). Efekty widać już po pierwszym zabiegu, ponieważ skóra jest oczyszczona i rozjaśniona. Zabieg ten jest bardzo dobrym przygotowaniem skóry do innych zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ skóra pozbawiona zrogowaciałego naskórka lepiej przyswaja składniki odżywcze.

 

 

WIĘCEJ O MIKRODERMABRAZJI KORUNDOWEJ

 

 

 

Oczyszczanie twarzy – Mezoterapia mikroigłowa – Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg kosmetyczny przeznaczony dla skór z różnymi problemami. Między innymi bardzo dobrze oczyszcza twarz i zmniejsza pory. Odpowiednio dobrana technika zabiegu i składniki aktywne dostarczone podczas zabiegu dają efekt oczyszczonej i rozjaśnionej skóry.

 

 
WIĘCEJ O MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ-DERMAPEN

 

 

 

OxyGeneo zabieg oczyszczający na twarz

OxyGeneo to nowoczesny zabieg mający na celu oczyszczenie twarzy, dotlenienie skóry i wprowadzenie w głąb skóry składników aktywnych.

Twarz po zabiegu jest od razu rozjaśniona, wygląda promiennie i młodo.

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGU OXYGENEO

 

 

 

Zabieg Głębokie na oczyszczanie twarzy-mikrodermabrazja z kwasem owocowym i z mezoterapią bezigłową

Zabieg głębokiego oczyszczania ma przede wszystkim oczyścić twarz. Zastosowanie, aż trzech technik w jednej procedurze gwarantuje bardzo dobre i szybkie efekty.

Mikrodermabrazjakorundowa to mechaniczne ścieranie starego naskórka. Następnie na wstępnie oczyszczoną twarz aplikowany jest kwas owocowy, który penetruje skórę w głębszych warstwach. Powoduje to efekt jeszcze mocniejszego usuwania zrogowaciałej warstwy skóry i usunięcia zanieczyszczeń. Ostatni etap to mezoterapia bezigłowa, dzięki której do skóry podane są odpowiednio dobrane składniki odżywcze. Dobrze oczyszczona i złuszczona skóra twarzy bardzo dobrze wchłania aktywne preparaty, które odmładzają, jak również regenerują skórę twarzy.

Zabieg głębokiego oczyszczania twarzy jest podstawowym zabiegiem oczyszczającym dla skór tłustych i zanieczyszczonych. Powinien poprzedzać wszystkie zabiegi pielęgnacyjne lub odmładzające.

Zabieg oczyszczający trwa około 90 minut.

 

WIĘCEJ O ZABIEGU GŁĘBOKIEGO OCZYSZCZANIA

 

 

 

Peeling migdałowy zabieg na oczyszczenie twarzy

Kwas migdałowy zabieg oczyszczający na twarz i złuszczający zrogowaciały naskórek.

Kwas migdałowy to zabieg głębokiego oczyszczenia twarzy.

Po zabiegu występuje delikatne złuszczanie naskórka. Godnym uwagijest fakt, iż kwas migdałowy zwęża rozszerzone pory, usuwa zaskórniki i reguluje wydzielanie sebum. Wyrównuje koloryt skóry, likwiduje przebarwienia i zmniejsza powierzchowne blizny po trądzikowe. Zabiegi kwasem migdałowym są wskazane dla skór tłustych, a nawet łojotokowych. Seria zabiegów poprawi nie tylko jakość skóry, ale też da efekty odmłodzenia, ponieważ peeling migdałowy stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

 

 

 

 

Zabiegi oczyszczające – cennik

ZabiegCzas zabieguCena
Mikrodermabrazja korundowa60 min190,00 zł
Terapia głębokie oczyszczanie z mikrodermabrazją korundową90 min300,00 zł
Peelingi chemiczne od 200,00 zł

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. ŻUPAŃSKIEGO 6 W SZCZECINIE KONTAKT

oczyszczanie twarzy - Klinika Beauty

 

 

Jeśli chcesz przeczytać więcej o zabiegach oczyszczających na twarz zapraszamy na bloga Kliniki Beauty: