Skip links

Klinka Beauty-salon kosmetyczny i medycyny estetycznej w Szczecinie

W Klinice Beauty od 2008 roku zajmujemy się zabiegami kosmetycznymi na twarz i ciało. Stworzyliśmy magiczne miejsce, w którym kompleksowo dbamy o urodę kobiet i mężczyzn. Specjalizujemy się w zaawansowanych zabiegach na twarz i ciało. Doświadczenie i najnowsze technologie na rynku, dają nam pewność w osiąganiu najlepszych efektów i zapewniają pozycję eksperta w zabiegach odmładzających, odchudzających czy redukcji cellulitu.

Technologie

Nasze topowe urządzenia to między innymi: Laser tulowy , Thermolifting, Microfale,, KriolipolizaEndermologia LPG czy fala uderzeniowa.

 

Zabiegi w Klinka Beauty

Szeroka oferta zabiegów medycyny estetycznej przygotowana przez doświadczonych lekarzy może przywrócić młodość lub poprawić istniejące niedoskonałości.

Stawiamy na jak najbardziej naturalne podejście do odmładzania, co gwarantuje spektakularne efekty.

Dzięki tak dużej ilości zabiegów i technologii możemy tworzyć sprawdzone terapie, które usuwają nawet najbardziej złożone problemy.

Ponadto w naszych gabinetach kosmetycznych przygotowujemy indywidualne pakiety poprzedzone wnikliwą analizą problemu.

Nasi specjaliści zadbają o to, żeby czas dla Ciebie stanął w miejscu. Zabiegi kosmetyczne i medycyny estetycznej przedłużają młodość, przywracają wymarzoną sylwetkę, gwarantują doskonały wygląd i dobre samopoczucie.

 

Nasze motto to Piękno przychodzi z wiekiem

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, zapraszamy na spotkanie ze specjalistą w miłej i dyskretnej atmosferze, możesz opowiedzieć nam o swoich problemach i marzeniach, a my zaopiekujemy się Tobą i znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Poczuj się komfortowo, zachowaj pewność siebie, dzięki regularnym wizytom w Klinice Beauty w Szczecinie.

Zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ul. Zielonogórskiej 31 w Szczecinie.

Poza nowymi komfortowymi gabinetami i wnętrzami zapewniamy bezpłatny parking – zawsze dostępny dla naszych pacjentów.

 

Poza nowymi komfortowymi gabinetami i wnętrzami zapewniamy bezpłatny parking – zawsze dostępny dla naszych pacjentów.