Skip links
Kornelia Morisson-Sarapak Klinika Beauty

Lekarz medycyny estetycznej Szczecin

Lek. Kornelia Morisson-Sarapak

Lekarz medycyny estetycznej, chirurg jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 2 w Szczecinie. W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego (GSWH). Stale kształci się w tym zakresie, uczestnicząc w szkoleniach, a także kongresach i sympozjach. Od 2018 roku pracuje także w SPWSZ na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej, gdzie czynnie uczestniczy w operacjach z zakresu chirurgii ogólnej, transplantacyjnej, onkologicznej i naczyniowej. Jej celem jako specjalistki medycyny estetycznej jest wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna pacjenta. Zabiegi medycyny estetycznej stanowią dla niej drogę do poprawy samopoczucia i samooceny pacjenta. 

Godnym uwagi jest fakt, iż doświadczenie, które zdobywa na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPWSZ, wykorzystuje, aby zapewnić pacjentom optymalne rezultaty, dbając o każdy szczegół zabiegu. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej  i anti-aging z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (np. powiększanie ust, wypełnianie doliny łez, bruzd jak również zmarszczek) oprócz tego zabiegi niwelowania zmarszczek, leczenia nadpotliwości i bruksizmu. Oferuje także procedury z zakresu dermatochirurgii, takie jak usuwanie zmian skórnych (np. tłuszczaków, włókniaków, zmian podskórnych i znamion barwnikowych). Zajmuje się również leczeniem blizn (ostrzykiwanie sterydami, plastyka blizn). Skleroterapia, w zakresie tej działalności oferuje również konsultacje chirurgiczne.

Lekarz medycyny estetycznej Szczecin

Lek. Małgorzata Politowska

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista radioterapii onkologicznej jest absolwentką wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od 2012 roku pracuje w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii.  Jest absolwentką studiów podyplomowych z medycyny estetycznej PUM.

Godnym uwagi jest fakt, że medycyną estetyczną zajmuje się z zamiłowania dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez liczne kursy i szkolenia. Oprócz tego doświadczenie, które zdobywa pracując w szpitalu wykorzystuje, aby zapewnić pacjentom optymalne rezultaty, dbając o każdy szczegół zabiegu. 


Katarzyna Sosnowska-Brudło Klinika Beauty Szczecin

Lekarz medycyny estetycznej Szczecin

Doktor Katarzyna Sosnowska – Brudło

Lekarz Medycyny Estetycznej – Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalizację z chirurgii ogólnej zdobyła na oddziale chirurgii ogólnej i gastroenterologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Słuchacz podyplomowej szkoły medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Po zdaniu egzaminu i złożeniu pracy dyplomowej uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej. Katarzyna Sosnowska – Brudło od wielu lat pogłębia swą wiedzę na kongresach naukowych. Ponadto uczestniczy w specjalistycznych kursach i warsztatach doskonalących umiejętności praktyczne w medycynie estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti aging. Godnym uwagi jest fakt, iż w swojej praktyce łączy techniki medycyny estetycznej, dermatochirurgii i laseroterapii co daje możliwość indywidualnego podejścia do pacjentów w celu uzyskania satysfakcjonujących efektów.

Zabiegi medycyny estetycznej, dzięki nim możesz zatrzymać czas i pięknie wyglądać bez użycia skalpela

 Podążaj za swoimi marzeniami

Godnym uwagi jest fakt, iż dzisiejsza medycyna estetyczna to szeroka gama zabiegów na twarz i szyję, które zdecydowanie, a zarazem subtelnie modelują rysy i owal twarzy ponadto redukują zmarszczki między innymi wokół oczu i na czole.

Już dziś podaruj swojej skórze i ciału odżywczy prezent, zapobiegając jej starzeniu.

Zabiegi medycyny estetycznej
w Klinice Beauty Medycyna Estetyczna w Szczecinie

  • Nici liftingujące
  • Lipoffiling twarzy
  • Kwas polimlekowy
  • Wypełniacze i stymulatory tkankowe
  • Redukcja zmarszczek
  • Ponadto leczenie bruksizmu
  • Modelowanie i korekta ust
  • Wolumetria twarzy