Skip links

Medycyna estetyczna Szczecin

Medycyna estetyczna w Szczecinie stoi na wysokim poziomie. W naszej klinice proponujemy Ci jednak znacznie więcej niż skuteczne zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało. Krótko mówiąc opracujemy dla Ciebie w pełni indywidualny program z gwarancję widocznych efektów, których pragniesz.

Najlepsi specjaliści wykorzystując zaawansowaną technologię zapewnią Ci smukłe ciało, młody wygląd, osobistą satysfakcję oraz pewność siebie w każdej sytuacji. A wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz profesjonalną obsługą na europejskim poziomie. Wybierz gabinet medycyny estetycznej, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wybierz Klinikę Beauty w samym centrum Szczecina. Do zobaczenia!

Zabiegi medycyny estetycznej Szczecin

Podaruj sobie najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało. Cofnij wskazówki na swoim biologiczne zegarze. Pokonaj zmarszczki, cellulit, rozstępy i inne widoczne oznaki starzenia.

Wybierz naszą klinikę w centrum Szczecina i ciesz się widocznym efektem odmłodzenia.
 

Zabiegi medycyny estetycznej - oferta

Bleferoplastyka powiek

Endolifting twarzy

Leczenie bruksizmu

Leczenie nadpotliwości

Modelowanie ust

Nici liftingujące

Redukcja "lewiej zmarszczki"

Redukcja zmarszczek i bruzd

Skleroterapia - zamykanie naczyń

Stymulatory tkankowe

Terapia blizn

Usuwanie znamion i pieprzyków

Wolumetria twarzy

biostymulatory

Biostymulatory 

Biostymulatory na bazie kwasu polimlekowego i kolagenu to coraz częściej wykorzystywane preparaty w medycynie estetycznej dzięki którym:

 • Poprawi się jakość skóry 
 • Redukujemy zmarszczki i bruzdy
 • Oprócz tego możemy wymodelować twarz 
endolifting

Endolifting Radiofrekwencyjny

Lifting środkowej i dolnej części twarzy – endolifting radiofrekwancyjny.

Zabieg liftingujący na policzki i owal twarzy. Ponadto wykonuje się jeśli jest taka potrzeba liposukcję podbródka.

lipofilling

Lipofilling – zabieg intensywnie odmładzający

Wolumetria twarzy, szyi jak również dekoltu z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej, która podawana jest dzięki iniekcji po pobraniu tkanki z okolic bioder, brzucha lub ud.

Okolice zabiegu to:

 • Twarz
 • Ponadto szyja
 • Dekolt
 • Oprócz tego dłonie
nici liftingujące

Nici liftingujące

Godnym uwagi jest fakt, iż dzięki tym zabiegom uzyskuje się efekt wyraźnego odmłodzenia i ujędrnienia skóry.

usuwanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek

Jedną z pierwszych oznak starzenia się są zmarszczki. Dlatego dzisiejsza medycyna estetyczna to bogata oferta zbiegów redukujących zmarszczki i odmładzających.

zabiegi bankietowe

Wolumetria twarzy

 • Wolumetria kości policzkowych
 • Wolumetria konta żuchwy
 • Podniesienie kącików ust
 • Ponadto wypełnianie zmarszczek
 • Modelowanie skroni
 • Wygładzenie bruzd
 • Oprócz tego modelowanie nosa
powiększanie i modelowanie ust

Powiększanie i modelowanie ust

 • Powiększanie ust
 • Modelowanie ust
 • Oprócz tego konturowanie ust

Usta zawsze były uważane za jedną z najważniejszych jak również najbardziej atrakcyjnych obszarów twarzy. Wskazują na nasze emocje, a pełne usta kojarzą się z młodością oraz pięknem.

skleroterapi

Skleroterapia

To zabieg zamykania drobnych naczyń na nogach. W bezpieczny sposób można usunąć nieestetyczne pajączki
bleferoplastyka

Bleferoplastyka – plastyka powiek

Bleferoplastyka powiek zabieg wykonywany przez chirurga w miejscowym znieczuleniu redukuje nadmiar skóry na powiekach, worki i cenie pod oczami oraz usuwa nagromadzoną tkankę tłuszczową wokół oczu.

znamiona i pieprzyki

Usuwanie pieprzyków i znamion na skórze

Znamiona i pieprzyki można bezpiecznie usunąć pod czas zabiegu wykonywanego przez chirurga, który zleci zbadanie pobranego materiału w laboratorium diagnostycznym.

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało Szczecin

Potęguj efekty medycyny estetycznej! Odzyskaj młodość. Pokonaj zmarszczki, cellulit i rozstępy już po kilku wizytach w naszej klinice w samym centrum Szczecina!

Czy wiesz, że skóra twarzy przed zabiegami medycyny estetycznej powinna być oczyszczona, ujędrniona i zagęszczona? Zabiegi odmładzające wykonywane na tak „przygotowanej” twarzy zapewniają zdecydowanie lepsze efekty. Co więcej, odpowiedni poziom nawilżenia nie tylko potęguje działanie zabiegów medycyny estetycznej, ale także wydłuża ich działanie. Właśnie dlatego przed ich wykonaniem zaproponujemy Ci zabiegi poprawiające ogólną kondycję skóry. W naszej ofercie znajduje się, m.in. wampirzy lifting, mezoterapia igłowa lub mikroigłowa, a także karboksyterapia, które doskonale dopełniają zabiegi medycyny estetycznej.

wampirzy lifting

Wampirzy lifting

Osocze bogatopłytkowe  to zabieg medycyny estetycznej przeznaczony do regeneracji skóry. Można wykonać go jako pojedynczy zabieg lub w serii 3 zabiegów. Godnym uwagi jest fakt, iż zabieg ten też jest wykonywany terapiach łączonych, dla wzmocnienia efektu.

Klinika medycyny estetycznej Szczecin

W naszej klinice medycyny estetycznej w centrum Szczecina zmieniamy marzenia o pięknym i młodym wyglądzie w widoczne efekty, których pragną kobiety. Jednocześnie nasze zabiegi medycyny estetycznej na  twarz i ciało pomagają odzyskać pewność siebie oraz cieszyć się wysoką samoocenę oraz dobrym samopoczuciem. Uważamy, że medycyna estetyczna powinna być skuteczna, ale przede wszystkim bezpieczna, a zdrowie naszych klientek i klientów pozostaje dla nas niezmiennym priorytetem.  Właśnie dlatego, zabiegi medycyny estetycznej w naszym gabinecie w centrum Szczecina  poprzedzamy profesjonalną konsultacją oraz wyczerpującym wywiadem. Wszystko po to, aby zdefiniować potrzeby, wyeliminować ewentualne przeciwwskazania, wyznaczyć cele, dobrać optymalne metody zabiegi, opracować indywidualny plan oraz szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wiemy, że medycyna estetyczna wiąże się z niepewnością, dlatego maksymalnie dbamy o komfort naszych klientek zapewniając empatię, przyjazną atmosferę oraz oczywiście pełną dyskrecję.

Medycyna estetyczna Szczecin

Szczecin to miasto, w którym medycyna estetyczna stoi na bardzo wysokim poziomie. W naszym gabinecie doświadczony lekarz medycyny estetycznej wykonuje zabiegi na europejskim poziomie wykorzystując sprzęt najnowszej generacji oraz wyłącznie certyfikowane preparaty. Kompetencje i wiedza naszego lekarza dopełniona zaawanasowaną technologią sprawia, że nasze zabiegi są niezwykle skuteczne. Ich efektywność najlepiej oddają zdjęcia „przed i po” oraz pozytywne opinie klientek. Nie spoczywamy jednak na laurach. Systematycznie wznosimy nasze kompetencje na wyższy poziom oraz podążamy za najnowszymi trendami medycyny estetycznej. Bierzemy udział w specjalistycznych kursach w Polsce i za granicą oraz systematycznie inwestujemy w sprzęt światowej klasy. Wszystko po to, aby z nawiązką spełniać wysokie oczekiwania naszych klientek i oferować medycynę estetyczną z gwarancją konkretnych rezultatów.

Nasz lekarz medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej Szczecin

Nasz gabinet / klinika medycyny estetycznej oferuje wiele zabiegów oraz indywidualne programy kosmetologiczno-terapeutyczne. Naszą specjalnością jest:

Zabiegi medycyny estetycznej, które wykonujemy to niezwykle skuteczna alternatywa dla inwazyjnej chirurgii plastycznej, która często związana jest z dyskomfortem i długim okresem rekonwalescencji. Wszystkie zabiegi odbywają się w profesjonalnych i komfortowych warunkach oraz gwarancją najwyższych standardów bezpieczeństwa. Przed wykonaniem zabiegu lekarz medycyny estetycznej udziela wyczerpujących informacji oraz przekazuje konkretne wytyczne dot. domowej pielęgnacji. Wszystko to, w połączeniu z wysoką skutecznością i widocznymi efektami medycyny estetycznej sprawia, że nasza klinika medycyny w Szczecinie cieszy się zaufaniem klientek nie tylko z Województwa Zachodniopomorskiego, ale z całej Polski, Niemiec oraz Skandynawii. Jesteśmy dumni, że klientki wybierają właśnie nasz gabinet medycyny estetycznej, wracają do nas oraz polecają Klinikę Beauty rodzinie i koleżankom.

Jakie problemy kosmetologiczne rozwiązuje medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna rozwiązuje niemal wszystkie problemy kosmetologiczne. W naszym gabinecie w centrum Szczecina najczęściej przeciwdziałamy takim problemom jak:

Medycyna estetyczna Szczecin opinie

Uważamy, że najlepszą reklamą medycyny estetycznej są wiarygodne opinie. Właśnie dlatego z dumą prezentujemy rekomendacje pań i panów, którzy wybrali nasz gabinet medycyny estetycznej w Szczecinie. Pozytywne opinie podkreślają przede wszystkim takie aspekty jak:
 • widoczne efekty zapewnione przez skuteczne zabiegi medycyny estetycznej;
 • indywidualny dobór zabiegów i ułożenie dedykowane programu zabiegowego;
 • profesjonalne podejście na każdym etapie: od pierwszej konsultacji, po zalecenia pielęgnacyjne;
 • sympatyczną atmosferę, empatię oraz dyskrecję;
 • poczucie bezpieczeństwa i komfort podczas wykonywania zabiegu medycyny estetycznej;
 • wyczerpujące informacje ze strony kosmetologa i lekarza;
 • świetną obsługę recepcji;
 • szczerą troskę i zaangażowanie.

Medycyna estetyczna Szczecin cennik

Wiele osób pragnie skutecznie wygładzić i ujędrnić skórę, usunąć cellulit, rozstępy, blizn potrądzikowe, wymodelować sylwetkę, powiększyć usta w rozsądnej cenie. Wszystkim nam zależy przecież na widocznych efektach. Zdajemy sobie sprawę, że za wysoką jakość trzeba zapłacić, ale jednocześnie nie chcemy przepłacać. W naszej kliniec medycyny estetycznej doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy profesjonalne, efektywne i bezpieczne zabiegi w rozsądnych cenach. Oto nasz cennik zabiegów medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna Szczecin promocje

Co jakiś czas oferujemy promocje na wybrane zabiegi medycyny estetycznej w Szczecinie. Odwiedzaj naszą stronę i obserwuj nasz profil na Facebooku aby skorzystać z rabatów, zniżek oraz innych okazji. Jeśli wpisujesz do wyszukiwarki słowa „medycyna estetyczna szczecin” to trafiłaś w najlepsze miejsce. Już teraz umów się konsultacją, a my opracujemy dla Ciebie indywidualny program zabiegowy z gwarancją widocznych efektów, których pragniesz! Oddaj swoją urodę w ręce doświadczona lekarza medycyny estetycznej i ciesz się każdym spojrzeniem w lustro! Podaruj sobie widoczne efekty i piękniejszy wygląd. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze!