Nici liftingujące – do niedawna jedynym sposobem rozwiązania problemów spowodowanych wiotczeniem skóry twarzy – takich jak policzki i opadające policzki – był lifting twarzy.

 

 

 

Nici liftingujące  to taki rodzaj zabiegu, który ma wypełnić lukę między nieinwazyjnym odmładzaniem twarzy, a liftingiem operacyjnym

 

 

 

Na czym polega lifting twarzy za pomocą nici liftingujących?

Lifting nićmi to rodzaj zabiegu, w który ma na celu uzyskania subtelnego, ale widocznego „liftingu” skóry.

Zamiast chirurgicznie usuwać luźną skórę twarzy pacjenta, lekarz medycyny estetycznej po prostu podciąga ją za pomocą nici. Daje to natychmiastowy efekt liftingu, a tym samym uniesienie i napięcie skóry twarzy. Oprócz tego, że idealnie nadają się do liftingu skóry, nici przeciwdziałają starzeniu skóry, w jeszcze inny sposób: prowokując organizm do produkcji nowego kolagenu. Jest to ważne ze względu na istotną rolę  kolagenu w procesie starzenia.

 

Kolagen wspomaga wspomaganie „czynników wzrostu”, które świetnie wpływają na stan naszej skóry. Oprócz udziału w gojenia się ran kolagen pomaga zachować mocną, gęstą i elastyczną skórę. Wraz z wiekiem nasze ciała stopniowo produkują coraz mniej kolagenu, co prowadzi do 80% redukcji grubości skóry do 70 roku życia. Utrata kolagenu  jest ważnym czynnikiem w utracie jędrności skóry i powstawaniu zmarszczek. Gdy włókna kolagenowe słabną, nie są już w stanie odpowiednio podtrzymywać znajdujących się pod nimi tkanek i oprzeć się działaniu grawitacji.

 

Innymi słowy, zabieg nićmi liftingującymi  zapewnia ciągłe i stopniowe odmładzanie tkanek skóry twarzy. Pacjenci, którzy poddają się liftingowi nićmi, dzięki stymulacji kolagenu, zauważą również stopniową poprawę kolorytu i jędrności skóry.

 

 

 

 

Jakie są zalety liftingu nićmi nad zabiegiem chirurgicznym?

  • Krótki czas regeneracji, od razu po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków
  • Zabieg wykonany jest w znieczuleniu miejscowym
  • Jest bezbolesny, rzadko kiedy powoduje lekki obrzęk i zasinienie
  • Szybki efekt widoczny od razu po zabiegu

 

 

 

 

 

Zabieg liftingujący za pomocą nici można wykonywać już od 30 roku życia

Doskonale sprawdzi się w poprawieniu owalu twarzy, redukcji podwójnego podbródka, czy też wypełnieniu policzków. Jest też alternatywą dla osób w starszych, które ze względów zdrowotnych nie mogą poddać się operacji plastycznej

Efekty zabiegów liftingujących utrzymują się od jednego roku do trzech lat, zależy to od obszaru twarzy i rodzaju nici, które zostały użyte.

Po tym czasie zabiegi można powtarzać .

W naszej klinice pracuje przede wszystkim na niciach z firm:

  • NICI APTOS – EXELENT LIGHT LIFT
  • NICI NewU

Dają one możliwość wykonywania zabiegów: liftingu, konturowania twarzy, wygładzania zmarszczek, korekty kształtu nosa, brwi, oprócz tego kącików ust i oczu.

Godnym uwagi jest fakt, iż dzięki tym zabiegom uzyskuje się efekt wyraźnego odmłodzenia i ujędrnienia skóry.

Przed wykonaniem zabiegu konieczna konsultacja , na której lekarz ocenia kondycję skóry, dobiera rodzaj nici i przedstawia ofertę cenową zabiegu.

 

 

 

 

Nici liftingujące – cennik

NiciCena
Aptosod 4000,00 zł
NewUod 2500,00 zł

 

 

 

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZABIEGAMI ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. ŻUPAŃSKIEGO 6 W SZCZECINIE KONTAKT

 

NICI LIFTINGUJĄCE  MEDYCYNA ESTETYCZNA - KLINIKA BEAUTY SZCZECIN