Skip links

Elektrostymulacja mięśni w Klinice Beauty

Elektrostymulacja mięśni. Od dawna wiadomo, iż najlepszym sposobem na zachowanie zdrowej i zgrabnej sylwetki są regularne ćwiczenia i zdrowa dieta. Są osoby, które, pomimo iż zdrowo się odżywiają i ćwiczą regularnie, nie mogą uzyskać upragnionej wymodelowanej jak również umięśnionej sylwetki. Jest również wiele osób, które chcą mieć zgrabną sylwetkę i potrafią przestawić się na zdrową dietę, ale nie potrafią zmobilizować się do regularnych ćwiczeń. Powody bywają różne od braku czasu, ponieważ jesteśmy zajęci pracą po brak czasu spowodowany wychowywaniem dzieci, a niekiedy przez lenistwo. Jest na to sposób, wystarczy odwiedzić gabinet, w którym znajdziecie urządzenie do elektrostymulacji mięśni i zgrabna sylwetka „zrobi się sama”.

Dlaczego elektrostymulacja mięśni?

Przede wszystkim jest to zabieg, który w bardzo szybki sposób pozwoli uzyskać wymarzoną przez wielu sylwetkę. Godnym uwagi jest fakt, iż 30 minut zabiegu elektrostymulacji mięśni równa się 24 000 przysiadów i brzuszków. Jeśli jesteś po ciąży lub marzysz, aby szybko wyrzeźbione pośladki jak również płaski brzuch elektrostymulacja jest zabiegiem stworzonym specjalnie dla Ciebie.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg elektrostymulacji mięśni?

Elektrostymulacja mięśni to zabieg przede wszystkim dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej jak również zbudować mięśnie. Jeżeli masz osłabione mięśnie brzucha, ud czy pośladków. Jeśli przeszkadza Ci tkanka tłuszczowa na Twoim brzuchu udach czy pośladkach zabieg sprawi, że w bardzo szybki sposób osiągniesz wymarzony cel. Wiemy jak, ciężko jest wrócić to swojej sylwetki po ciąży i porodzie dzięki zabiegom elektrostymulacji mięśni szybko wrócić do swojej sylwetki sprzed ciąży.

Na jakie partie najczęściej wykonujemy zabieg elektrostymulacji mięśni ?

  • elektrostymulacja mięśni brzucha
  • na uda
  • na pośladki

Efekty zabiegu elektrostymulacji mięśni

Przede wszystkim redukujemy tak niechcianą przez nas tkankę tłuszczową, a budujemy wymarzone mięśnie. Nasza sylwetka staje się smuklejsza jak również pozbywamy. Natomiast zyskujemy pięknie zarysowane mięśnie brzucha i pośladków. Oprócz tego dzięki zabiegowi jesteśmy w stanie wzmocnić mięśnie ramion i pozbyć się tzw. pelikanów.

Jak działa elektrostymulacja mięśni?

Na koniec jeszcze kilka słów o tym, jak działa zabieg elektrostymulacji mięśni. Godnym uwagi jest fakt, iż dzięki polu elektromagnetycznemu o wysokiej częstotliwości, które wnika przez skórę do mięśni, uzyskujemy skurcze podobne jak te podczas treningu. Dlatego uzyskujemy spadek masy tkanki tłuszczowej, natomiast budują nam się mięśnie.