Skip links

Misja – płaski brzuch, zabiegi wyszczuplające i modelujące

Marzeniem każdej z nas jest płaski i umięśniony brzuch. Pozbycie się nadmiaru występującej tam tkanki tłuszczowej, czyli potocznie nazywanej oponki nie jest często takie proste. Jeśli treningi i dieta nie przynoszą wymarzonego efektu, warto wspomóc się zabiegami, które oferuje współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna. Są to zabiegi bardzo skuteczne i bezpieczne, mogą z nich korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Z racji braku inwazyjności i bólu żadne z tych zabiegów nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Skuteczne zabiegi na płaski brzuch:

  • Kriolipoliza- jest zabiegiem, który polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej przy pomocy niskiej temperatury (-8 stopni) przez 70 minut. W trakcie zabiegu dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych w bezpieczny i kontrolowany sposób. Poprzez wywołany w trakcie zabiegu kontrolowany stan zapalny, który doprowadza do rozpadu komórek tłuszczowych, a następnie stopniowo eliminuje je przez nasz układ limfatyczny. Zabieg jest całkowicie bezpieczni i bezbolesny. Po około 6 tygodniach od zabiegu możemy się cieszyć całkowitymi efektami redukcji obwodu.
  • Mikrofale Coolwaves- częstotliwość mikrofal wykorzystywanych w zabiegu jest całkowicie bezpieczna i wynosi 2,45GHz, dzięki czemu może działać na całej podskórnej tkance tłuszczowej. Precyzyjnie uszkadzane w trakcie zabiegu membrany komórek tłuszczowych powodują redukcje ich objętości przy pomocy naturalnych procesów metabolicznych. W trakcie zabiegu pracujemy na dwóch głowicach. Pierwsza z nich głowica tak zwanego płytkiego działania odpowiada za ujędrnienie skóry i redukcje powierzchniowego cellulitu. Druga z nich głowica głębokiego działania odpowiada za redukcję tkanki tłuszczowej i głęboko umiejscowiony cellulit. Obie głowice wyposażone są w system zintegrowanego chłodzenia, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.
  • Endermologia- to rodzaj mechanicznego podciśnieniowego masażu, który wykorzystuje rolkę i specjalną klapkę imitująca dłoń masażysty oddziaływając w ten sposób na tkankę łączną i aktywując metabolizm tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu dochodzi do stymulacji organizmu do produkcji nowych włókien kolagenowych, co jest bardzo istotne w trakcie odchudzania czy modelowania naszej sylwetki. Masaż ten posiada jednoczesne właściwości drenujące, dzięki czemu toksyny oraz złogi tłuszczowe są usuwane przez układ limfatyczny. Do zabiegu niezbędny jest specjalny kombinezon, który potęguje efektywność zabiegu.