KLINIKA BEAUTY – SZCZECIN

Gabinety kosmetyczne Klinika Beauty Szczecin to miejsce, w którym otoczymy Cię kompleksową opieką. Tutaj spełnimy Twoje marzenia. Z przyjemnością zapraszamy do naszych gabinetów kosmetycznych przy ulicy Kołłątaja 31 w Szczecinie.

 

„PODĄŻAJ ZA SWOIMI MARZENIAMI”

 

 

W NASZEJ KLINICE BEAUTY – ODCHUDZAMY USUWAMY CELLULIT, ODMŁADZAMY I UPIĘKSZAMY!!!

Młody wygląd, niezależność i pewność siebie to właśnie otrzymasz, przychodząc do nas. Oferta zabiegów inspirowana jest Twoimi potrzebami i naszym doświadczeniem. Od 2008 roku zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Przede wszystkim jest dla nas ważna satysfakcja Klientów. Nasze zabiegi i urządzenia to najnowsze osiągnięcia dzisiejszej kosmetologii i medycyny estetycznej. Klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem, cieszą się z młodego wyglądu i dobrego samopoczucia. Gwarantujemy długotrwałe efekty, dzięki temu otrzymujemy bardzo dużo pozytywnych opinii.

 

 

 

TRWAŁE USUWANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ, REDUKCJA CELLULITU, MODELOWANIE CIAŁA

Nasze zabiegi zatrzymują przede wszystkim procesy starzenia, przywracają pożądany wygląd twarzy i ciała. Poprawiamy niedoskonałości, które przeszkadzają Wam na co dzień.

Za pomocą najlepszych, a przede wszystkim nieinwazyjnych urządzeń wymodelujemy Twoje ciało i zlikwidujemy cellulit. Rozwiążemy problemy skóry i dobierzemy idealną dla Ciebie pielęgnację domową. Mamy w ofercie zabiegi dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Dodatkowo posiadamy zabiegi dla kobiet w ciąży i z problemami hormonalnymi.

Szanujemy Twój czas, dlatego większość naszych zabiegów to najnowsze propozycje w kosmetologii „krótkie zabiegi”, których z pewnością zobaczysz już po pierwszej wizycie.

 

 

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA – SZCZECIN

 

COFAMY CZAS DLA CIEBIE

 

 

Zabiegi medycyny estetycznej to rozwiązania subtelne i skuteczne,  odmłodzą Twoją twarz i przywrócą jej niepowtarzalny charakter. Wszystko można odwrócić Znowu będziesz się cieszyć młodym wyglądem i pewnością siebie.

 

POZOSTAŃ SOBĄ „W LEPSZEJ WERSJI” 

 

 

 

KLINIKA BEAUTY  SZCZECIN – ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

Możesz umówić się u nas, także na podstawowe zabiegi kosmetyczne, depilację, pielęgnację paznokci, oczu. Wszystko w jednym miejscu, w związku z tym dobrze zaplanowana wizyta zaoszczędzi Twój cenny czas.

 

PRZYJDŹ I POZWÓL SIĘ ODMIENIĆ!

 

 

 

Nasz zespół to specjaliści, którzy są dla Ciebie, mają doświadczenie, wysokie kwalifikacje i szkolenia. Ponadto zapewniają bezpieczeństwo i trafny dobór zabiegów w zależności od Twoich potrzeb. Na pierwszym spotkaniu wspólnie omawiamy, jaki jest problem i dobieramy odpowiednie zabiegi. Często łączymy różne technologie, ponieważ to przyśpiesza i wzmacnia efekty.

 

 

 

 

Klinika Beauty Szczecin
Klinika Beauty przy ul. Żupańskiego

 

 

 

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW KLINIKI BEAUTY

NIE CZEKAJ, ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZISIAJ KONTAKT

Klinika Beauty Szczecin