Skip links
medycyna estetyczna, zabiegi odmładzające

Jak wybrać najlepszy gabinet medycyny estetycznej w Szczecinie?

Bez cienia przesady można stwierdzić, że medycyna estetyczna w Szczecinie stoi na wysokim europejskim poziomie. Podobnie jak w Berlinie, Londynie, czy Warszawie rozwija się dynamicznie i oferuje nowoczesne zabiegi modelujące sylwetkę oraz odmładzające na twarz i ciało. Szczecin, jako jedno z największych miast w północno-zachodniej Polsce posiada wiele gabinetów medycyny estetycznej oraz klinik, gdzie można skorzystać z bogatej oferty profilowanej indywidualnymi potrzebami kobiet i mężczyzn. Pytanie brzmi, jak wybrać ten, któremu można zaufać?

Który gabinet medycyny estetycznej jest godny Twojego zaufania?

Aby wybrać najlepszy gabinet medycyny estetycznej warto wziąć pod uwagę konkretne kryteria. To właśnie one pozwolą Ci podjąć świadomą i odpowiedzialną decyzję bez marginesu na ryzyko prób i błędów.

 1. Opinie: chyba najlepszą reklamę medycyny estetycznej jako takiej oraz gabinetów medycyny estetycznej w Szczecinie są obiektywne i wiarygodne opinie klientek. Właśnie dlatego koniecznie przeczytaj rekomendacje zamieszczone na stronie internetowej danego gabinetu, w Google oraz na Facebooku.
 2. Doświadczenie dyplomowanych lekarzy medycyny estetycznej: zgodnie z polskimi przepisami, zabiegi medycyny estetycznej polegające na przerwaniu ciągłości tkanki skórnej mogą wykonywać wyłącznie dyplomowani lekarze lub stomatolodzy. Kosmetolodzy nie mają takich uprawnień. W związku z tym, upewnij się, że o Twoją urodę zadba na pewno doświadczony lekarz medycyny estetycznej.

Poznaj nasz zespół lekarzy medycyny estetycznej

 1. Nowoczesny sprzęt i standardy higieny: nowoczesny i certyfikowany sprzęt, za pomocą którego wykonuje się zabiegi medycyny estetycznej warunkuje nie tylko efekty, lecz przede wszystkim bezpieczeństwo. Dochodzą do tego standardy higieny ograniczające do minimum ryzyko wszelkich infekcji. Wybierając gabinet medycyny estetycznej warto zatem zapytać o urządzenia, jakimi będą wykonywane oraz o procedury higieniczne.

Odkryj nasze technologie

 1. Indywidualna konsultacja: wiele klinik medycyny estetycznej w Szczecinie deklaruje „indywidualne podejście”. Warto się zastanowić, co właściwie oznaczają te słowa w praktyce. W naszym gabinecie przekładają się one przede wszystkim na:
 • niezbędne informacje oraz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania dot. działania oraz przebiegu wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej;
 • analizę problemów kosmetologicznych oraz szczegółowy wywiad, który pozwoli zdefiniować wszystkie ewentualne przeciwwskazania do wykonania danego zabiegu medycyny estetycznej;

Już teraz umów się na indywidualną konsultację

 1. Profesjonalna obsługa: w naszym gabinecie medycyny estetycznej w centrum Szczecina profesjonalną obsługę rozumiemy jako wszystkie elementy, od których zależy Twój komfort. Zaliczamy do nich:
 • sprawną, miłą i jasną komunikację: od umówienia pierwszej wizyty, przez indywidualną konsultację, aż po przekazanie wszystkich niezbędnych zaleceń;
 • pełne zaangażowanie, które poczujesz ze strony całego personelu i specjalistów;
 • komfort: od skutecznego znieczulenia, po wygodne leżanki;
 • dyskrecję i uśmiech.
 1. Skuteczne zabiegi medycyny estetycznej: ostatnie, ale chyba najważniejsze kryterium wyboru gabinetu (poza bezpieczeństwem) to oczywiście skuteczność zabiegów. W naszym gabinecie medycyny estetycznej skuteczność zabiegów potwierdzają producenci sprzętu, lekarze oraz przede wszystkim same klientki. Efekty zabiegów medycyny estetycznej „przed i po” są widoczne gołym okiem – potwierdzają je wykonane zdjęcia. Podczas pierwszej konsultacji przedstawimy Cię także prognozę spodziewanych rezultatów!
 2. Bogata oferta, czyli zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało – szeroka oferta medycyny estetycznej odzwierciedla możliwości gabinetu. Pozwala również profilować zabiegi do konkretnych potrzeb.

Sprawdź nasze zabiegi medycyny estetycznej